03 Mart 2013, Pazar

Sosyal hizmette yelpaze genişliyor

Giriş tarihi : 02.03.2013 18.38 Güncelleme : 18.38   EKONOMİ
Medipak Sosyal Hizmetler'in kurucuları Gürbüzer ve Mert, zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırdıklarını söylüyorlar

ÖZGÜ ERÇETİNGÖZ (HABER MERKEZİ)

15 yıldır sosyal hizmetler sektöründe faaliyet gösteren Erkan Gürbüzer ve Uğur Mert'in Medipak sosyal Hİzmetler adıyla kurduğu firma, İzmir'in yanı sıra Türkiye'nin pekçok farklı iline de hizmet sunuyor. Vasıflı, vasıfsız personel temini, fabrika, otel, hastahane ve AVM temizliğinin yanı sıra haşere ilaçlama, bahçe bakımı, tıbbi atık taşımacılığı gibi pekçok hizmet alanında faaliyet gösterdiklerini dile getiren Erkan Gürbüzer, "Birçok kuruluş için önemli bir sorun olan hizmet ve bilginin kontrolü, ayrıca personel gereksinimleri için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine 'Sadece isteyin' diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmış bir firmayız" diye konuştu.

"Profesyonel kadro"

Hizmet sektörünün bir ekip işi olduğunu da sözlerine ekleyen Gürbüzer, Medipak olarak profesyonel bir kadro ve titiz çalışma prensibi ile hareket ettiklerini belirtti. Çalıştıkları ve çalışacakları müşterileri için çağdaş, güvenilir ve yenilikçi bir anlayışla hizmet sunmaya devam edeceklerini de dile getiren Gürbüzer şöyle devam etti: "Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz hizmet stratejilerimiz ışığında, verdiğimiz kaliteli hizmetle müşteri tercihlerinde bir numara olmayı amaçlıyoruz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratarak bunun sürekliliğini sağlamayı hedefliyoruz."

Müşteri odaklı
Müşteri odaklı çalışma prensibi ve eğitimli personeli ile Medipak'ın sektörde iddiasını ortaya koyduğunu söyleyen Erkan Gürbüzer, "Uygun fiyat ve garantili iş temininin yanı sıra müşterilerimize sağladığımız ödeme kolaylıkları ile de beğeni topluyoruz. Ayrıca Personel temini sırasında müşterilerimizin istek ve beklentilerine dayalı eğitim, hizmet görüntü ve yaşı dikkate alıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri yerinde denetlmiyor, raporluyor ve bilgi aktarımını yapıyoruz. Tüm bunların yanı sıra kullandığımız tüm teknik teçhizat ve kimyasalların TSE standartlarında olması, en çok özen gösterdiğimiz konular arasında" dedi.


kalan karakter 1000

burhan burhan

yaklaşık iki ay önce internetten gördüğüm bir ürünü beğendim ve sipariş verdim.gönderilen ürünün internetekiyle hiç alakası olmadığı gibi dalga gecer gibi ambalaj yapıp göndermişler bu arkadaslar.tabiki iade ettim ama hala paramı iade etmedikleri gibi birde telefona cıkan bayan arkadasdan azar işittim.kimse inanmasın bu üç kağıtçılara.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır2
cevapla 20.11.2013 15:52
ahmet durna ahmet durna

sagol erkan bey sadece isteyın dedınız saatte ve zamana önemınızden dolayı tskederım bızım her zaman profosyonel iş ortagımızsınız

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır3
cevapla 26.03.2013 16:25
ali şahin ali şahin

cok büyük ve güvenilir bir şirket sagolsun erkan bey bızım buyuk detarıkcımız

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır3
cevapla 20.03.2013 16:39
cem karakurt cem karakurt

Kendileri ile yaklaşık 2 Yıldır Çalışıyoruz çok disiplinli ve işiyle ilgilenen bir şirket herkese tavsiye ederim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır3
cevapla 11.03.2013 12:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Künye | Reklam | İletişim | Ayın Burcu | Önemli Telefonlar | Eczaneler