İspanya - LaLiga | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Turkiye - 1. Lig | İY | |||||
17:00 90' |
90'
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 | -:- |
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi | İY | |||||
18:00 65' |
65'
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
3:0 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 |
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - OFC Şampiyonlar Ligi | İY | |||||
04:00 MS |
MS
|
5:0 | ||||
07:00 | -:- |
İngiltere - Championship | İY | |||||
22:00 | -:- |
İtalya - Serie B | İY | |||||
21:30 | -:- |
Portekiz - İkinci Lig | İY | |||||
22:15 | -:- |
Rusya - 1. Liga | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
18:00 72' |
72'
|
0:0 | ||||
18:30 DA |
DA
|
1:0 | ||||
19:30 | -:- |
ABD - ABD MLS | İY | |||||
02:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:30 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
02:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
02:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
05:00 | -:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
02:30 MS |
MS
|
4:0 |
ABD - NISA | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:0 |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:30 MS |
MS
|
1:0 | ||||
02:30 MS |
MS
|
1:0 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
05:00 MS |
MS
|
1:1 |
ABD - USL Şampiyonası | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
03:15 MS |
MS
|
-:- | ||||
06:00 MS |
MS
|
-:- |
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey | İY | |||||
19:30 | -:- |
Almanya Amatör - Hessenliga | İY | |||||
20:30 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Torneo Federal A | İY | |||||
01:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
02:30 MS |
MS
|
1:1 | ||||
02:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
03:15 MS |
MS
|
0:1 | ||||
03:15 MS |
MS
|
1:0 |
Azerbaycan - Birinci Lig | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
2:1 | ||||
16:00 | -:- |
BAE - Arap Körfez Ligi | İY | |||||
17:10 90' |
90'
|
0:1 |
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi | İY | |||||
18:50 41' |
41'
|
0:1 | ||||
20:45 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Mineiro, Modulo II | İY | |||||
01:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- |
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası | İY | |||||
22:30 | -:- |
Brezilya - U20 Paulista | İY | |||||
21:00 | -:- |
Çekya - 1st Division | İY | |||||
18:00 70' |
70'
|
1:0 | ||||
18:00 71' |
71'
|
0:0 | ||||
18:00 73' |
73'
|
0:0 |
Cezayir - Ligue 1, Reserves | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Çin - Çin Süper Ligi | İY | |||||
14:35 90' |
90'
|
2:1 |
Danimarka - Süperlig | İY | |||||
19:00 28' |
28'
|
0:1 | ||||
19:00 28' |
28'
|
0:0 | ||||
21:00 | -:- |
Danimarka Amatör - Danmarksserien | İY | |||||
20:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
-:- |
El Salvador - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
04:30 MS |
MS
|
0:0 |
Ermenistan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Ermenistan - Premier Lig | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
19:00 | -:- |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
0:3 | ||||
18:00 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu | İY | |||||
16:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:00 | -:- |
İran - Azadegan Ligi | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:45 | -:- | |||||
18:45 | -:- |
İran - Hazfi Kupası | İY | |||||
17:45 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - Allsvenskan | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsviçre - Süper Lig | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
İzlanda - 3. deild | İY | |||||
22:45 | -:- |
İzlanda - Kupa | İY | |||||
21:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Kenya - Premier Lig | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
-:- |
Kolombiya - Kolombiya Kupası | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
04:05 MS |
MS
|
1:0 | ||||
23:00 | -:- |
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
05:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Kosta Rika - Primera Division, Women | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
00:00 MS |
MS
|
1:2 |
Kuveyt - Premier Lig | İY | |||||
19:10 | -:- | |||||
21:25 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
18:00 76' |
76'
|
0:0 | ||||
18:00 71' |
71'
|
3:0 |
Lübnan - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Mali - Ligue 1 | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış | İY | |||||
04:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
Meksika - Liga MX, Kapanış | İY | |||||
05:05 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Meksika - Liga Premier Serie A | İY | |||||
05:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
06:00 MS |
MS
|
1:0 |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
19:00 30' |
30'
|
0:0 | ||||
19:00 29' |
29'
|
0:0 |
Norveç - 1. Division | İY | |||||
18:00 70' |
70'
|
2:1 | ||||
19:00 29' |
29'
|
1:0 | ||||
19:00 29' |
29'
|
0:1 | ||||
19:00 29' |
29'
|
1:0 | ||||
19:00 29' |
29'
|
0:1 | ||||
19:00 29' |
29'
|
1:1 | ||||
19:00 29' |
29'
|
0:0 | ||||
19:00 31' |
31'
|
0:0 |
Norveç - 2. Lig Grup 1 | İY | |||||
18:00 73' |
73'
|
1:2 | ||||
20:00 | -:- |
Norveç - 2. Lig Grup 2 | İY | |||||
15:00 90' |
90'
|
0:0 | ||||
18:00 70' |
70'
|
0:1 |
Norveç - 3. Küme Grup 1 | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 2 | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 3 | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 4 | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 5 | İY | |||||
20:00 | -:- |
Norveç - Eliteserien | İY | |||||
19:00 30' |
30'
|
2:0 | ||||
19:00 30' |
30'
|
0:0 | ||||
19:00 30' |
30'
|
2:1 | ||||
19:00 30' |
30'
|
0:0 | ||||
19:00 30' |
30'
|
0:1 | ||||
19:00 29' |
29'
|
1:0 | ||||
19:00 30' |
30'
|
0:4 | ||||
19:00 30' |
30'
|
0:2 |
Özbekistan - Pro Liga | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- |
Polonya - CLJ | İY | |||||
17:00 | -:- |
Şili - Primera B | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Sırbistan - Superliga | İY | |||||
17:55 69' |
69'
|
0:0 | ||||
20:00 | -:- |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 AFC Asya Kupası, Kadınlar | İY | |||||
10:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
14:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Hazırlık Maçları | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Yunanistan - Süper Lig 2 | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 90' |
90'
|
0:0 | ||||
16:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 90' |
90'
|
1:1 |
Zambiya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
-:- |