• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Fırfırda seksenlerle rekabet

Fırfırda seksenlerle rekabet
Giriş Tarihi: 25.7.2020

Seksenli yıllara ve doksanlı yılların ilk yıllarına bakıldığında karşımıza çıkan moda trendlerinin başında fırfır gelir. Elbiseler, gömlekler, etekler, düz, desenli, çiçekli, çizgili tüm kıyafetlerde karşımıza çıkar. Bu öylesine bir modadır ki, yediden yetmişe herkesin kullandığı ve kişileri canlı, cıvıl cıvıl gösterir. Kısaca fırfır için yaşsız ve zamansız demek en doğrusu olacaktır. Nitekim bu yaz da karşımıza sık sık fırfırlar çıkıyor. Sezonun gözde renkleri arasında yer alan sarı, yeşil, pembe giysilerde, spor tarzından abiyeye kadar fırfır hemen her yerde ve adeta seksenli, doksanlı yıllar ile rekabet halinde.

Fırfırda seksenlerle rekabet haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA