• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çevrimiçi sanat tarihi seminerlerine devam

Çevrimiçi sanat tarihi seminerlerine devam
Giriş Tarihi: 1.8.2020
İstanbul Modern'in çevrimiçine taşıdığı yetişkinlere yönelik seminer programı Atölye Modern'in yeni dersi "Modern ve Çağdaş Sanatta Gündelik ve Sıradan Olanın Hikâyesi" 5 Ağustos'ta başlıyor. Dr. Öğr. Üyesi Fırat Arapoğlu'nun Zoom üzerinden vereceği seminer dizisine katılanlara Atölye Modern Çevrimiçi Katılım Belgesi veriliyor. Dr. Öğr. Üyesi Fırat Arapoğlu'nun vereceği dersler, 5,12,19 Ağustos çarşamba günleri, 14.00 ve 16.00 arasında gerçekleştirilecek. Modern ve çağdaş sanatın gündelik yaşamla ilişkisini ele alan ders, günümüz sanatına konu olan ya da günümüz sanatının üretim ve tüketim biçimlerine etki eden "gündelik yaşam" fikrinin, hangi tarihsel dönemeç noktalarında sanata konu olduğunu ve kendinden sonra gelen sanatsal ifade biçimlerini nasıl etkilediğini işliyor. 20. yüzyıl sanatının değişimine ışık tutuyor.

Çevrimiçi sanat tarihi seminerlerine devam haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA