• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

giymenin altın kuralı

Balon etek giymenin altın kuralı
Giriş Tarihi: 8.8.2020

Balon etek modelleri, özellikle yaz aylarının vazgeçilmez giyim parçalarından. Balon eteğin düz ve desenli renkli birçok modeli bulunuyor. Ancak bu yıl daha çok moda oldu. Şehirli kadınların beğenisini kazanan balon etekler, kış aylarında da rahatlıkla tercih edilebilecek etek modelleri arasında yerini alıyor. Moda akımına kapılan balon etekleri giyerken bir kaç hususa dikkat etmeniz gereklidir. Özellikle kalça kısımları geniş olan bayanlar bu etek modelini tercih etmemeli. Çünkü kilolarınızı gizliyor gibi görünse bile, dengesiz bir görüntü ortaya çıkmasına sebep olabilir. Onun için balon etek giyecek bayanların ince vücut yapısına sahip olmaları gerekir.


Fulya TANYOL

Balon etek giymenin altın kuralı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA