• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

ve H&M BİRLİKTELİĞİ

Sandra Mansour ve H&M BİRLİKTELİĞİ
Giriş Tarihi: 8.8.2020

Beyrut'un sanat çevresinden aldığı ilhamla koleksiyonlarına imza atan yeni neslin başarılı isimlerinden Sandra Mansour, H&M'in yeni iş ortağı olarak karşımıza çıkıyor. Fakat Lübnan'da yaşanan üzücü patlama olayı sonrası koleksiyon hazır olsa da satışını daha sonraya bırakma kararı aldılar. Sandra Mansour ve H&M koleksiyonu Toyen, Dorothea Tanning, Lena Leclercq ve Bibi Zogbe gibi güçlü kadın sanatçılardan ve doğanın güzelliğinden ilham alıyor. Ortaya çıkan sonuç ise elbise, bluz, etek, özel dikim ceket, baskılı bir tişört ve kapüşonludan oluşan kadınsı ve güçlü bir koleksiyon. Hem vücuda oturan hem de uçuşan kumaşlar ve fırfırlı etek uçlarından oluşan hacimli tasarımlar, fildişi, mantar grisi ve siyahtan oluşan renk paletiyle karışıyor.

Sandra Mansour ve H&M BİRLİKTELİĞİ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA