• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Nazilli Devlet Hastanesi'ne 17 solunum cihazı bağışlandı

hayırseverler tarafından 17 solunum cihazı bağışlandığı bildirildi. Solunum cihazlarının alınmasına katkıda bulunanlara teşekkür edilen açıklamada, "İlimizde özellikle Kovid-19 pandemisi süreci içerisinde birçok hayırsever vatandaşımız ve kuruluşundan destek mesajları almaktayız. Bu değerli katkı ve mesajlar, en çok ihtiyacımız olan yüce milletimizin gönül desteğinin vurgulanması açısından son derece kıymetlidir." ifadelerine yer verildi.

Nazilli Devlet Hastanesi'ne 17 solunum cihazı bağışlandı

08.04.2020, 22:04

Aydın İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Nazilli Ticaret Borsası, hayırsever iş insanları ve AK Parti Nazilli İlçe Başkanlığınca, 700 bin lira değerinde 17 solunum cihazının alınarak Nazilli Devlet Hastanesine hibe edildiği belirtildi.

Solunum cihazlarının alınmasına katkıda bulunanlara teşekkür edilen açıklamada, "İlimizde özellikle Kovid-19 pandemisi süreci içerisinde birçok hayırsever vatandaşımız ve sivil toplum kuruluşundan destek mesajları almaktayız. Bu değerli katkı ve mesajlar, en çok ihtiyacımız olan yüce milletimizin gönül desteğinin vurgulanması açısından son derece kıymetlidir." ifadelerine yer verildi.

Nazilli Devlet Hastanesi'ne 17 solunum cihazı bağışlandı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA