• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'li 'ın evi görüntülendi

SABAH, Didim’de ’li Belediye Başkanı ’ın S.T.’ye tecavüzle suçlandığı evi görüntüledi. Zeytin ağaçlarıyla kaplı 20 dönüm arazi üzerinde bulunan evin etrafında hiç yerleşim yok...

CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın tecavüz evi görüntülendi

SABAH

16.09.2020, 08:45

CHP'li Didim Belediyesi Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın kendisnden iş isteyen kadına tecavüz ettiği söylenilen ev ilk kez görüntülendi. Zeytin ağaçlarıyla kaplı 20 dönüm arazi üzerinde bulunan evin etrafında hiç yerleşim yok. Öte yandan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun her skandal olayda sustuğu gibi bu iğrenç olayda da 3 maymunu oynaması dikkat çekiyor.

Didim'de iş istemek için gittiği Belediye Başkanı CHP'li Ahmet Deniz Atabay ile başkan yardımcısı Öznur G., meclis üyeleri Ali Ç. ve Öner Ç.'nin cinsel saldırıda bulunduğu öne sürülen S. T.'nin götürüldüğü, belediye meclis üyesi Ali Ç.'ye ait çiftlik görüntülendi. Akköy Balat mevkiindeki bir yamaçta bulunan ve zeytin ağaçlarıyla kaplı olan çiftlikteki yürüme yollarındaki parke taşlarının da daha önce belediyenin imkânları kullanılarak döşendiği iddia edildi. Savcılık önceki gün avukatı Murat Sultansu ile Didim Adliyesi'ne giderek suç duyurusunda bulunan S.T'nin, "Başka kadınlara da sapıkça şeyler yaptıklarını duydum" şeklindeki ifadesi üzerine diğer mağdurlara ulaşmaya çalışıyor.

'DELİLLER KARARTILABİLİR'
Avukat Sultansu, "Usule ilişkin itirazlarımız var. Belediye başkanı bazı delilleri karartabilir. Taleplerimiz oldu ama olumlu karşılanmıyor. Adalet bakanımızın konuya müdahalesini talep ediyoruz" dedi.

S.T kendisine tecavüz eden kişileri fotoğraflardan tek tek teşhis etti. S.T'nin avukatı Sultansu "Müvekkilimin anlattıklarına göre tek mağdur o değil. Çiftlik evini resmen Hollywood stüdyolarına çevirmişler. Olayın kapsamlı bir şekilde araştırılması, suçluların adalet karşısında hesap vermesi ve Başkan Atabay'ın istifa etmesi gerekiyor. CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal bir milletvekili ile yaşadığı gönül ilişkisine ait görüntüler basına yansıyınca gereğini yapıp istifa etmişti. Ama bir kadınla birlikte olurken uygunsuz görüntülerini başkasına çektirten bir kişi istifa eder mi? Ondan böyle onurlu bir davranış bekleyebilir miyiz? Tabii ki bekleyemeyiz. Hem gayri ahlaki bir ilişki yaşıyorsun hem de bu gayri ahlaki ilişkini birisine çektirtip kameraya aldırıyorsun. Bu resmen ahlaksızlığın daniskası." dedi. Öte yandan dün Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giden S.T, asayiş şubede kendisine tecavüz ettiğini öne sürdüğü 4 kişiyi fotoğraflardan tek tek teşhis etti.

KILIÇDAROĞLU NEDEN SUSKUN!
AVUKAT Sultansu rezalet karşısında, Kılıçdaroğlu'nun sessizliğine dikkat çekerek "Koskoca CHP'nin Genel Başkanı çıkıp niye açıklama yapmıyor? Neden susuyor?" dedi.

ELEKTRİK AKIMI VAR TABELASI!
Bağ evi 20 dönümlük bir arazi üzerine kurulu. Yanında başka hiçbir yerleşim yeri bulunmuyor. İçinde nöbetçi veya yaşayan biri yok. Arazinin etrafının çevrildiği tel örgülerde 'Dikkat Elektrik akımı var', 'Dikkat köpek var' yazılı tabelalar asılı.

MECLİS ÜYESİ ÇEKİM YAPTI
S.T. ifadesinde, cinsel saldırının kayda alındığını ve görüntüleri oğluna gösterilmekle tehdit edildiğini söyleyerek "Ali Ç. başkanın mesai saatleri dışında iş görüşmesi için konuşabileceğini söyledi. Bir şahıs beni Atabay'ın olduğu eve götürdü. Atabay ile Öner Ç. o evde zorla benimle oldu. Bu esnada Ali Ç. de videoya çekti. Bu video ile tehdit edildim" dedi.

Belediye başkanını tecavüzle suçlayan S.T., teşhis için emniyete çağrıldı Didim'deki skandalda korkunç iddia: Mağdur kadınlara tecavüz ediyordu CHP'li Didim Belediye Başkanı Atabay'ın tecavüz skandalında müfettişler incelemesini tamamladı CHP’li başkanın skandal dolu 7 yılı CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın tecavüz ettiği kadının ifadesi ortaya çıktı CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay hakkında korkunç tecavüz iddiaları

CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın tecavüz evi görüntülendi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA