• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Muğlalı tüm borçları ödedi

'ta bir hayırsever, tıpkı yoksullara yaptığı yardımlarla tanınan kahraman gibi, bir marketin veresiye defterinde borcu bulunan ihtiyaç sahiplerine sürpriz yaparak tüm borçları kapattı.

Muğlalı Robin Hood tüm borçları ödedi
Giriş Tarihi: 9.4.2020

Hayırseverin mahalledeki yaşlılara da erzak gönderttiğini söyleyen marketçi Ekrem Güçlü, bu davranışın örnek olmasını istedi.

"TEK KALEMDE ÖDEDİ"
Milas'ta bir mahalle marketi sahibi olan Ekrem Güçlü, dükkanına gelen ve adını gizli tutan bir hayırseverin, veresiye defterindeki ihtiyaç sahiplerinin borçlarını ödemek istediğini söylediğini anlattı. Güçlü, "Verdiğim isimlerin yaklaşık 3 bin lira tutan tüm borçlarını tek kalemde ödedi" dedi.

VOLKAN YIDIZ

Muğlalı Robin Hood tüm borçları ödedi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA