• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Denizin dibinde para dolu çanta buldu

Denizin dibinde para dolu çanta buldu
Giriş Tarihi: 18.10.2020

Muğla'nın Köyceğiz ilçesindeki Ekincik koyunda dalış yapan Tarık Tunç, denizde para dolu çanta buldu. Tunç, çantanın sahibini sosyal medyadan buldu ve kargo ile İstanbul'a gönderdi. Ekincik Koyu'nda dalış yapan Tarık Tunç, metrelerce derinlikte fark ettiği çantanın yanına gitti.

KARTTAKİ İSME ULAŞTI
Su altında içerisini açtığında ilk önce gözlük, parfüm gibi kişisel eşyaları gördü. Daha sonra kredi kartı ve paraların olduğunu fark edince su yüzeyine çıktı. Kredi kartının sahibini sosyal medyadan bulup durumu haber verdi. Çantanın içinde bulduğu 460 TL, yüzük, kimlikler ve diğer eşyaları kargo ile sahibine gönderdi. Tunç, "Çantanın sahibini sosyal medya aracılığı ile buldum. Kendisi bu bölgeye kızı ve damadı ile tatile gelmiş, seyahat sırasında kaybetmiş. Çantayı denizde kaybettiğini bile bilmiyor ben söyledikten sonra gezi teknesinden düşürdüğünün farkına vardı. Çantayı kargo ile kendisine gönderdim" dedi.

ADEM ÜLKER

Denizin dibinde para dolu çanta buldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA