• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Taksilerde kısa mesafe sorunu artarak sürüyor

Taksilerde kısa mesafe sorunu artarak sürüyor
Giriş Tarihi: 12.7.2019

Taksilerde kısa mesafe sorunu büyürken, özellikle şoförlerin yolcu almamalarına yönelik uygulamaya konulan indi-bindi ücreti de çözüm olmadı. İndi-bindi ücreti halen 10 Tl.. Vatandaşlar, denetimlerin ve cezaların artırılmasını, yolcu almayanlara caydırıcı cezaların getirilmesini talep ediyor. Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, "Taksici, aracına binen müşteriyi istediği yere götürmek zorunda" dedi. TÜKODER Genel Başkanı Aziz Koçal ise indi-bindi ücretinin dahi soruna çözüm olmadığını belirterek, "Kısa mesafede yolcu alınmaması problemine ilişkin şikayetler her geçen gün artarak devam ediyor" diye konuştu.

Taksilerde kısa mesafe sorunu artarak sürüyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN