• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

ayaklandı

Hayvanseverler ayaklandı
Giriş Tarihi: 12.7.2019

Yeni Asır'ın 'Sevimli Sahtekar' başlığıyla okurlarına duyurduğu haberin ardından Gökçer Korkmaz'a sokak köpeklerinin tedavisi için para ve mama gönderen hayvanseverler ayaklandı. Korkmaz'a bin lira ve çok sayıda mama gönderdiğini belirten Muğlalı hayvansever Buket Gül, "Kendisiyle iletişime geçerek şahsi banka hesabına 2016 yılında yardım amaçlı 1000 lira gönderdim. Korkmaz'dan gönderdiğim parayı nereye kullandığıyla ilgili bana bilgi vermesini istedim. Ancak paranın nerede kullanıldığıyla ilgili bana bilgi gelmedi. Gönderdiğim paranın hayvanlar için kullanılmadığını düşünüyorum. Yani Korkmaz, insanların iyi niyetini kullanarak insanları dolandırıyor. Ben de kendisinden şikayetçi oldum" dedi.

Yakışıklı dolandırıcı

HAYVANLAR PERİŞAN OLDU

Babaeski ilçesinde gıda mühendisi olan ve ismini vermeyen bir hayvansever ise "Tedavi ettireceğini söylediği hayvanların videosunu çekip paraları topladı, o zavallı hayvanlarla ilgili daha sonra hiçbir paylaşım yapmadı. Oradaki hayvanlar perişan. Çok üzüldük" diye konuştu.

KAZIM YÖRÜKCE

Hayvanseverler ayaklandı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA