• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Erdoğan'dan ve 'li başkanlara çağrı

Başkan Erdoğan'dan AK Parti ve CHP'li başkanlara çağrı

11.09.2019, 18:11

Başkan 'ın daveti üzerine 30 şehrin Büyükşehir Belediye Başkanları bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi. Başkan Erdoğan'ın davet ettiği toplantıya , ve 'li başkanların yanı sıra kayyum olarak atanan isimler de katıldı. Başkan Erdoğan, AK Parti ve CHP'li başkanlara çağrıda bulundu.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine 30 şehrin Büyükşehir Belediye Başkanları bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi. Başkan Erdoğan'ın davet ettiği toplantıya AK Parti, CHP ve MHP'li başkanların yanı sıra kayyum olarak atanan isimler de katıldı. Başkan Erdoğan AK Parti ve CHP'li başkanlara, "Birbirinizle iletişim halinde olun" çağrısında bulundu.

"CUMHURBAŞKANLIĞI BÜNYESİNDE KOMİSYON KURULACAK"

Toplantı sonrası açıklama yapan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, "Cumhurbaşkanlığı bünyesinde belediyeler için komisyon kurulacak." dedi.

"RAHATLIKLA GÖRÜŞEBİLMELERİN SAĞLANMASI YÖNÜNDE GÖRÜŞ BELİRTİLDİ"

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise, "Whatsapp grubu kurulmak suretiyle büyükşehir belediye başkanlarının birbirini dışlamadan, ötekileştirmeden, dayanışma içerisinde, gerektiği zaman rahatlıkla görüşebilmelerinin sağlanması yönünde görüş belirtildi." ifadelerini kullandı.

Toplantıya katılan CHP'li başkanlar da "Salonda olumlu bir hava vardı, çok memnun olduk." ifadelerini kullandı.

Başkan Erdoğan'dan AK Parti ve CHP'li başkanlara çağrı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN