• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kılıçdaroğlu'ndan skandal çağrı! Yabancı sermayeye ''gelmeyin'' mesajı

Kılıçdaroğlu'ndan skandal çağrı! Yabancı sermayeye ''gelmeyin'' mesajı

18.11.2019, 09:14 Güncelleme Tarihi: 18.11.2019,09:20

Yabancı sermayeye defalarca 'ye yatırım yapmamaları konusunda akıl veren bir kez daha sahneye çıktı. Kılıçdaroğlu, “Türkiye’de hiç kimsenin can ve mal güvenliği yok” deyip yabancı sermayeye “gelmeyin” mesajını yineledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, BİRKONFED İş Dünyası Konfederasyonunun "Ekonomi Değerlendirme Toplantıları" başlığıyla düzenlediği programa katıldı. Skandal açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, ''Türkiye'de hiç kimsenin can ve mal güvenliği yok" dedi ve yabancı sermayeye ''gelmeyin'' mesajı verdi.

KILIÇDAROĞLU VARKEN DÜŞMANA İHTİYACIMIZ YOK!
Kemal Kılıçdaroğlu'nun yabancı sermayeye "gelmeyin" mesajı vermesi, ''ana muhalefet partisi genel başkanımız varken düşmana ihtiyacımız yok.'' yorumlarını beraberinde getirdi.

Kılıçdaroğlu'ndan skandal çağrı! Yabancı sermayeye ''gelmeyin'' mesajı

BU İLK DEĞİL! İNGİLİZLERE DE ŞİKAYET ETMİŞTİ!
29 Kasım 2018 tarihinde İngiltere'ye giden CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu yine şaşırtmamıştı. Kılıçdaroğlu, Türkiye'yi ingilizlere şikayet ederek "Türkiye'de yabancı sermayenin güvencesi yok" ifadelerini kullanmış ve İngiliz yatırımcıları uyarmıştı.

18 Nisan 2019 tarihinde Ankara'da bir otelde, haber kanallarının Ankara temsilcileriyle bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu aynı açıklamayı tekrarlamıştı. Kılıçdaroğlu, ''Sermaye Türkiye'ye gelmiyor. Hiç kimsenin can ve mal güvenliğinin olmadığı bir Türkiye'ye yabancı sermaye niye gelsin?'' ifadelerini kullanmıştı.

TÜRKİYE DÜŞMANI AVRUPALI SİYASETÇİLER VE FETÖ'CÜLER DE AYNI YALANI SÖYLÜYOR!
ABD ve Avrupa'da Türkiye düşmanı siyasetçiler ve firari FETÖ'cüler de Kemal Kılıçdaroğlu ile aynı yalanı söylüyor. ''Türkiye de can ve mal güvenliği yok'' iftirası atarak yabancı sermayeye yatırım yapmamaları konusunda çağrıda bulunuyorlar.

Kılıçdaroğlu'ndan skandal çağrı! Yabancı sermayeye ''gelmeyin'' mesajı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN