• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Erdoğan'dan farklı dinlerin temsilcilerine teşekkürü

Başkan , Türkiye'deki farklı dinlerin temsilcilerine 'na verdikleri destek için teşekkür etti

Başkan Erdoğan'dan farklı dinlerin temsilcilerine Milli Dayanışma Kampanyası teşekkürü

08.04.2020, 23:05

Başkan Erdoğan, Fener Rum Patriği Bartholomeos, İstanbul-Ankara Süryani Kadim Kilisesi Metropoliti Mor Filüksinos Yusuf Çetin, Türkiye Musevileri Hahambaşı İsak Haleva, Türkiye Ermenileri Patriği Sahak Maşalyan ve Türk Yahudi Toplumu Başkanı Erol Kohen'i telefonla aradı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmede, farklı dinlerin temsilcilerine Milli Dayanışma Kampanyası'na verdikleri destek için teşekkür etti.

Başkan Erdoğan'dan 'Hamursuz' bayram mesajı Bodrum'da "İmkanı olan koysun ihtiyacı olan alsın" uygulaması İşten çıkarma 3 ay yasaklanıyor İtalya'da Kovid-19'dan ölenlerin sayısı 17 bin 669'a yükseldi

Başkan Erdoğan'dan farklı dinlerin temsilcilerine Milli Dayanışma Kampanyası teşekkürü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA