• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hüseyinoğulları’ndan bayram öncesi yardım

Şirketin yönetim kurulu başkanı Sedat Bozkurt, geleneksel hale getirdikleri kıyafet yardımını dün Hüseyinoğulları Nikah ve Düğün Salonu’nda yaptı

26.11.2009, 00:00

NÜKHET KÜÇÜK KINLI (HABER MERKEZİ)

Hüseyinoğulları Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Bozkurt, Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahiplerini sevindirdi. Bin kişiye bayram kıyafeti dağıtan Bozkurt, "Hayır etkinliklerimize tüm İzmirlileri bekliyoruz" dedi. Hayırseverliğiyle tanınan İzmirli İşadamı Sedat Bozkurt, 3 yıldır geleneksel hale gelen ihtiyaç sahibi vatandaşlara kıyafet yardımını, dün Hüseyinoğulları Nikah ve Düğün Salonu'nda gerçekleştirdi. Yenişehir'deki mahalle muhtarları ve Konak Belediyesi'nin işbirliğiyle düzenlenen etkinlikte konuşan Sedat Bozkurt, Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi vatandaşların elbise, çanta ve ayakkabı gibi ihtiyaçlarını karşılamak niyetinde olduklarını söyledi.
Düğün salonunda kurulan hayır standı, kesilen kurdelenin ardından açılırken vatandaşlar normal bir mağazaya gelmiş gibi yeni bayramlık kıyafetlerini seçerek aldı. Bin kişiye yönelik kıyafet aldıklarını ifade eden Hüseyinoğulları Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Bozkurt, "İnsanların yüzündeki mutluluğu görünce biz de mutlu oluyoruz. Yeni bir kıyafetle bayramı karşılayan çocuklarımızın o eşsiz gülümsemesi bizlere güç veriyor. Onların mutluluğu, geleceğimizin de mutluluğudur. Bu nedenle elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz" dedi. Ramazan aylarında iftar ve sahur, toplu sünnet, düğün törenleri ve gıda yardımı desteğiyle ihtiyaç sahibi vatandaşın yanında olduklarını ifade eden Sedat Bozkurt, "Bayram öncesi ekonomik sıkıntı çeken vatandaşımıza bir nebze de olsa yardımı amaçladık. Önümüzdeki yıllarda yapacağımız etkinliklerine de tüm İzmirli vatandaşları bekliyoruz" diye konuştu.

'İşbirliği ile destek olacağız'
Benzer etkinlikleri 3 yıldır geleneksel olarak sürdürdüklerini ve gelecekte de devam edeceklerini söyleyen Bozkurt, "Sadece bayramlarda değil elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışıyoruz. bu tür etkinlikler yine hem belediye hem muhtarlıklarımızla işbirliğiyle devam edecek" dedi.

Hüseyinoğulları’ndan bayram öncesi yardım haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA