• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hüseyinoğulları’ndan, Kızılay’a “üç bin ünite” kan bağışı sözü

05.07.2011, 00:00


Dar gelirlilere yaptıkları yardımlarla tanınan şirketin Başkanı Sedat Bozkurt, çalışanlarıyla birlikte Kızılay'a da büyük bir bağışta bulunacak
FATİH ŞENDİL (HABER MERKEZİ)

Toplu sünnet ve nikah törenleri, iftar ve sahur yemeklerinin yanı sıra giyim ve eşya kampanyaları ile dar gelirli vatandaşların yanında olan Hüseyinoğulları Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Bozkurt ve çalışanları, Kızılay'a çok büyük kan bağışı desteği veriyor. Hüseyinoğulları Şirketler Grubu, her ayın ilk cuma günü işletmeleri önünde kan bağışı etkinliği düzenliyor ve vatandaşları bağış yapmaya davet ediyor. Hüseyinoğulları Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Bozkurt, yıl sonuna kadar 3 bin ünite kan bağışı sözü verdi.

ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR
Kan bağışı etkinliklerini Kızılay ile ortaklaşa gerçekleştirdiklerini belirten Bozkurt, herkesin bir gün kana ihtiyaç duyabileceğini asla unutmaması gerektiğini söyledi. Verilen kanın bazen bir ve birden fazla hayat kurtarabildiğini dile getiren Bozkurt, "Biz ve tüm çalışanlarımız, aileleri ile birlikte kan bağışını görev edindi. Vatandaşlarımızı da kan bağışı yapmaya davet ediyoruz. Bunun bir insanlık görevi olduğunu unutmamamız gerekiyor" dedi.

Havlu hediye
Kızılay'a kan bağışında bulunan İzmirlilere Hüseyinoğulları ailesi olarak bir adet havlu hediye ettiklerini de kaydeden Sedat Bozkurt, "Kan bağışı etkinliğimize katılan İzmirlilere, havlu armağanımızın yanısıra bazı günlerde Siverek'te ürettiğimiz özel bulgurla hazırlanmış pilav ve kuru fasülyeden ikram ediyoruz. Tüm vatandaşlarımızı bu duyarlı bağışı gerçekleştirmeye davet ediyoruz" dedi.
Hüseyinoğulları’ndan, Kızılay’a “üç bin ünite” kan bağışı sözü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN