• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çeşme’de yüksek fiyat çekene ceza

Çeşme’de yüksek fiyat çekene ceza
Giriş Tarihi: 14.8.2019

Kurban​ Bayramı'nda nüfusun 1 milyona ulaştığı 'in Çeşme ilçesinde zabıta ekipleri, gıda maddesi satılan işyerlerini denetledi. Ruhsata, hijyen koşullarına ve fiyat listelerine bakan ekipler, kurallara uymayanlara ceza kesti.

Kurban Bayramı'nda nüfusun 1 milyona ulaştığı İzmir'in Çeşme ilçesinde zabıta ekipleri, gıda maddesi satılan işyerlerini denetledi. Ruhsata, hijyen koşullarına ve fiyat listelerine bakan ekipler, kurallara uymayanlara ceza kesti. Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, yüksek fiyatlarla mücadele için ilçe merkezinin yanı sıra Alaçatı ve Ilıca mahallelerinde kafe açtıklarını, burada çayın 2 liraya, kahvenin ise 5 liraya satıldığını söyledi. Başkanı Oran belediyenin kafelerinde yiyecek ve içeceklerin uygun fiyata satıldığını belirterek, "Misafirlerimizin mağduriyet yaşamaması için denetimleri artırdık" dedi.

Çeşme’de yüksek fiyat çekene ceza haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN