• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sokaklarda tek başına

'de 15 yıl Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan ve seçimlerinde görevi 'e devreden 'li 'nun son görüntüleri sosyal medyada gündem yarattı.

Sokaklarda tek başına
Giriş Tarihi: 3.11.2019

İzmir'de 15 yıl Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan ve 31 Mart seçimlerinde görevi Tunç Soyer'e devreden CHP'li Aziz Kocaoğlu'nun son görüntüleri sosyal medyada gündem yarattı. Bir dönem koruma ve danışman ordusuyla gezen İzmir'in en güçlü adamı konumundaki Kocaoğlu'nun kent merkezinde tek başına dolaştığı görüntüler "Nereden nereye?" yorumları yapılmasına neden oldu. Kocaoğlu, geçtiğimiz Eylül ayında da CHP'nin Ege'deki tüm milletvekili ve belediye başkanlarının katılımıyla İzmir'de gerçekleşen bölge toplantısında tek başına otururken fotoğraflanmıştı.

Sokaklarda tek başına haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA