• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Son sözü ‘beni bitirdiniz’ olmuş

Gaziemir’de önceki gün biri eşi iki kişiyi öldürüp bir kişiyi yaraladıktan sonra eden astsubay ’nun olaydan önce “Beni bitirdiniz” diye bağırdığı öğrenildi.

Son sözü ‘beni bitirdiniz’ olmuş

4.9.2020

İzmir Gaziemir'de, 44 yaşındaki astsubay Köksal Doğru, boşanma aşamasında olduğu iki çocuk annesi eşi Handan Doğru (39) ile kuaför Alper Rapuroğlu'nu (39) öldürdü, çalışan Gizem Önal'ı da (26) ağır yaraladı. Cinayetlerin ardından intihar eden Köksal Doğru'nun olayı gerçekleştirmeden önce "Beni bitirdiniz" diye bağırdığı iddia edildi. 3 kişinin ölüp, bir kişinin de ağır yaralandığı olayla ilgili sağlık ekiplerinin ağır yaralılara kalp masajı yaptığı görüntüler ortaya çıktı. Olayın meydana geldiği kuaförün yanında kahvehane işleten Mehmet Özdemir, "Olay olduğunda burada değildim. Olduktan sonra geldim baktım yaralılara kalp masajı yapılıyordu. Merdivenlerde, 'Bitirdiniz beni' diye bağırmış. Kuaförde çalışan diğer arkadaş tellerden atlayarak kaçıp, kendini kurtarmış. Diğerleri kanlar içerisinde yerde yatıyordu. Hepsini tanırdım, hepsi de güzel insanlardı" dedi.

GÖRGÜ tanıklarından Necla Özbudak, "Normalde burada kalmıyorum, yeğenimin yanına geldik. Eşim bizi almaya gelmişti. Saniyeyle biz de sıyırdık olaydan. Silah sesleri geldiğinde tam kapının ağzındaydık. Dün bir kabus yaşadık. Hala etkisindeyiz. Silah sesi geldiğinde yukarıdan bir şey düştü sandık. Silah sesini duymadan çıksaydık ben, oğlum ve eşime ne olurdu bilmiyorum" diye konuştu.

Son sözü ‘beni bitirdiniz’ olmuş haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.