kapat

"Muazzez Ersoy'la evliliğim hataydı"

Giriş Tarihi:07.07.2012, 16:22 Güncelleme Tarihi:07.07.2012, 16:25
İstanbul'da o kadar yapmacık ilişkiler ve dostluklar arasında boğulmuşum ki... Şimdi ismini veremem ama kumral Alaçatılı köylü kızı benim duygularımı 30 sene öncesine döndürdü. Evlenip baba olmak istiyorum

KAHRAMAN DURAK

Bir dönemin en iyi modelleri arasında yer alan ve birçok filmde rol alan İsmet Özhan, Alaçatı'ya yerleşen ünlü isimler arasında. Pupa Bar ortaklarından olan Özhan, 7 ay önce tatil için geldiği Alaçatı'ya aşık oldu ve buraya yerleşti. 8 yıldır İngiltere'de yaşayan Özhan, şimdi Alaçatı'ya damat olacak. Ünlü oyuncu, gönlünü Alaçatılı bir köylü kızına kaptırdı. Gelecek planları ve yeni aşkı ile yaşadıklarını arkadaşımız Kahraman Durak'a anlatan Özhan, "Paşalar gibi düğün yapacağım" dedi.
- İngiltere'de neler yapıyorsunuz?
İngiltere'de kendimi rafine ettim diyebilirim. Kameralardan ve şaşalı hayattan uzak bir şekilde yaşadım. Sıradan biri olmanın tadını çıkarttım. Otobüse ve metroya bindim, kendim oldum yani. Kendimi tekrar İngiltere'de keşfettim.

TATİL İÇİN GELMİŞTİM
- Neden Alaçatı'ya yerleştiniz?

Ben özgürlüğüne düşkün bir insanım. 8 yıl önce bir arkadaşımın yanına İngiltere'ye gittim ve Londra'ya yerleştim. İngiliz vatandaşlığım da var. Tatillerimin önemli bölümünü de yıllardır Çeşme'de geçiriyordum. Yine tatil amaçlı Alaçatı'ya geldim ve buraya yerleştim, kısaca bu.
- Alaçatı sizin için ne ifade ediyor?
Burası mistik, otantik ve çok sade. Özellikle sezon bittiğinde burada kendinizi yaşayabiliyorsunuz. Dikkat ettim, Alaçatı'ya dışardan gelip de yerleşenlerin büyük çoğunluğu dul erkek ve kadınlar. Burası bir huzur ve dinginlik veriyor insana. Adını koyamadığınız ama vazgeçemediğiniz yer Alaçatı.
- Alaçatı'da yatırımınız var mı?
Pupa Bar'ın ortağıyım ancak asıl yatırım projesi seneye gerçekleşecek. Doğadan kopmayacağım, bin 500 keçi alıp süt olayına yatırım yapacağım. Keçilerim ve ben burada yaşayacağız.
- Doğal yaşamı çok mu seviyorsunuz?
Eskiden beri severdim. Ancak mesleğim ve çevrem nedeniyle bu konuya uzaktım. Şimdi Çeşme'de gün boyu Ildırı ve başka yerler olsun hep tarla bağ bahçe arasındayım burası beni özüme dödürdü.
- Aşk hayatınız nasıl gidiyor?
Allah nazardan saklasın yeni bir ilişkim var daha bir ay oldu.
- İngitere'den mi Türkiye'den mi bu yeni aşk?
Alaçatı'dan.
- Burada mı tanıştınız, kim tanıdık birisi mi?
Hayır gayet sade, Alaçatılı bir köylü kızı.
- Ne iş yapıyor?
Köylü kızı dedim ya. Ev ve kendi tarlasında çalışıyor, Alaçatı'ya damat olacağım anlayacağınız.
- Sır vermeyeceksiniz anlaşıyan, peki düğün bu yaz mı?
Birbirimize çok aşığız ve birbirimiz çok seviyoruz. Düğün her an olabilir diyebilirim. Bir de şunu söylemeliyim, ben Muazzez Ersoy ile olan evliliğimi, evlilikten saymıyorum, o hataydı.

BABA OLMAK İSTİYORUM
- Alaçatı aşkı size tekrar mı hatırlattı?

Oyunculuk ve mankenlik döneminde İstanbul'da o kadar yapmacık ilişkiler ve dostluklar arasında boğulmuşum ki bunu İngiltere ve Alaçatı'da daha iyi anladım. şimdi ismini veremem ama bu kumral Alaçatı köylü kızı benim duygularımı 30 sene öncesine döndürdü. Yani anlayacağınız evlenip baba olmak istiyorum.
- Düğün nerede olacak ve nerede yaşayacaksınız?
Düğün tabi ki Alaçatı'da olacak, köy düğünü. Bir kaç düğüne gittim burada, muhteşem, bende böyle evleneceğim. Alaçatılıların eniştesi olacağım. Benim Alaçatılı köylü güzeli aşkımda bembeyaz gelinliğini giyip baba evinden çıkacak. Yaşayacağımız yer İngitere ve Alaçatı olur.


kalan karakter 1000

sermet sermet

senın adına cok mutlu oldum

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.01.2014 11:18
esra esra

tebrikler mutluluklar en iyisi oldu

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır2
cevapla 08.07.2012 20:58
Hasan Hasan

ne biliyorsunuz neyi tebrik ediyorsunuz hep reklam peşinde. yıllardır hiçbir şey yapmadan kadınların üzerinden reklam yapıyor. komik olduğunun farkında değil artık

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır6
cevapla 26.11.2012 03:07
ahmet ahmet

tebriklerrrrrrrrrrrrr

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır16
cevapla 08.07.2012 12:06
aylin aylin

Kimse seni muazzez hanımla zorla evlendirmedi ya.Evlenirken canım cicim boşanırken hataydı denmesi ayıp.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır6
cevapla 08.07.2012 05:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.