• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kenan’a böyle sarılmıyorsun

Kenan’a böyle sarılmıyorsun
Giriş Tarihi: 12.7.2019

Eşi ’yu yalnız bırakıp kız kıza Çeşme’de tatil yapan , İstanbul’a döndü. Onu sokakta bir bayan arkadaşına belinden sarılıp yürürken görenler ise şaşırtan samimiyete sert yorum yaptı

Kenan Doğulu hayranları bir kez daha Beren Saat'e ateş püskürdü! Sürekli sosyal medya hesabından mutsuz olduğuna dair paylaşımlar yapan, ölmüş eski sevgilisini bile özlemle anlatan, eşinin Harbiye konserine gitmeyip kız kıza Çeşme'de tatil yapan oyuncu Beren Saat, bir kez daha hedef tahtasında! Önceki gün bayan arkadaşıyla İstanbul Arnavutköy'deki bir mekanda 3 saat oturan Saat, çıkışta gazetecilerin sorularına sinirlendi. "Ben sizinle sokakta ne zaman konuştum ki!" diyen Beren Saat, kadın arkadaşının beline sarılıp yavaş yavaş yürüyerek oradan ayrıldı. Popçu Kenan Doğulu'dan boşanacağına dair hakkında sürekli haberler çıkan Beren Saat'in şaşırtan samimiyetini görenler sert yorum yaptılar.

'KENDİNİ TOPARLA'

"Kenan'a böyle sarılmıyorsun" diyen görgü tanıkları, "Ne yapmaya çalıştığını anlayabilmiş değiliz. Bir insan mutsuzsa çaresine bakar, bunu tüm ülkeyle sosyal medyadan sürekli paylaşmaz. Eşi sessiz kaldıkça o abartıyor. Beren oyuncu kişiliğiyle gündeme gelmeli ve kendini toparlamalı" dediler.

YÜZÜNÜ SİVİLCE BASTI

Oyuncu Beren Saat ile popçu Kenan Doğulu, 5 yıl önce Amerika'da evlenmişti. Başlangıçta her şey yolundaydı. Hatta çiftin çocuk istediği ve bu amaçla tedavi gördükleri de iddia edilmişti. Ancak son 1 yıldır Beren Saat, sosyal medya hesabından öyle paylaşımlar yapıyor ki herkes onların boşanacağını konuşuyor. Sıkıntısını, mutsuzluğunu takipçileriyle paylaşan Beren Saat'in ruh hali yüzüne de yansıdı. Oyuncunun cildini sivilceler bastı.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Kenan’a böyle sarılmıyorsun haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN