• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kızı aşk sarhoşu baba ayrılık yorgunu

Kızı aşk sarhoşu baba ayrılık yorgunu
Giriş Tarihi: 12.7.2019

-Kaya Çilingiroğlu çiftinin biricik kızı olan Zehra, sevgilisiyle sarmaş dolaş mutluluk pozu verirken babası ise iki yıllık ilişkisini noktalamanın hüznünü yaşıyor

Son iki gündür magazin dünyasında herkes 55 yaşındaki futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu ile kendisinden 17 yaş küçük olan oyuncu sevgilisi Seda Sevin'in şok ayrılığını konuşuyor. İki yıldır birlikte olan çift, "Yıprandık, heyecanımız bitti, zamanaşımına uğradık" diyerek ilişkiyi noktaladıklarını açıkladılar. Kaya Çilingiroğlu ayrılığın yorgunluğunu ve hüznünü yaşarken, Hülya Avşar'dan olan kızı 21 yaşındaki Zehra ise mutluluk pozları vererek dolaşıyor.

'NİŞANLANMADIK'

Genç iş insanı Alaattin Kadayıfçıoğlu ile geçtiğimiz hafta Bodrum'da tatil yapan Zehra, önceki gün de sevgilisiyle bir alışveriş merkezinde objektiflere takıldı. Artık kaçmayan ve sevgilisine sarılarak poz veren Zehra Çilingiroğlu, "Nişanlandınız mı?" sorusuna, "Hayır öyle bir şey yok" cevabını verdi.

'FERAYE VE HÜLYA KIRMIZI ÇİZGİM'

Kaya Çilingiroğlu, kendisinden 17 yaş küçük sevgilisi Seda Sevin'den sürpriz bir kararla ayrıldı. Ayrılıkla eski eşi Hülya Avşar'ın bir ilgisinin olmadığını söyleyen Çilingiroğlu, "Feraye ve Hülya benim iki çocuğumun anneleri. Onlar kırmızı çizgilerim. Onlarla ömür boyu görüşmek durumundayım. Severim, sevmem, dost olurum küserim... Çocuklarımızla ilgili nihai kararı ortak vermek durumundayız. Dolayısıyla onlar her zaman benim akrabam gibi" dedi.

Kızı aşk sarhoşu baba ayrılık yorgunu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN