• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

yüzsüzleri

Kurban yüzsüzleri
Giriş Tarihi: 14.8.2019

Türkiye'de milyonların büyük coşkuyla kutladığı Bayramı'nda yine kurban kesme ibadetine karşı söylemlerle dikkat çeken birçok ünlünün (!) foyası ortaya çıktı. Reklamlarını yapmak amacıyla toplumsal hassasiyetleri istismar etmeye yönelik 'Kurban' karşıtı paylaşımlar yapan ünlülerin (!) ikiyüzlülüğü sosyal medyada deşifre edildi. Kurban kesmeye karşı çıkan ünlülerin (!), kebap yerken veya kepapçılardan yaptıkları paylaşımların görsellerini yayınlayan sosyal medya kullanıcıları, kendisini hayvansever havasına büründürmeye çalışanların gerçek yüzünü ortaya koydu.

NESRİN CEVADZADE ETLİ SOFRALARDA!

Oyuncu Nesrin Cavadzade, instagram hesabından bir inek ve ineğin boynunu öpen insanın fotoğrafını paylaşarak, "İşte gerçek bayram" yazdı. Kendini hayvansever olarak göstermeye çalışan oyuncuya takipçileri tepki gösterirken Cavadzade'nin kebap sofralarında çekilmiş fotoğrafları yayınlandı. Bu fotoğraflara yorum yapan takipçileri Cavadzade'ye, 'Yediğin etler uzaydan mı geldi?' diye öfkeyle sordu.

Kurban yüzsüzleri haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN