• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Manikürcüsüydü sevgilisi oldu

ile yaşadığı aşkı açıklayarak magazin gündemini sarsan , ’dan aşk paylaşımları yapmaya devam ediyor. 25 yaşındaki Karakaya’nın, Tatlıses’in manikürcüsü olduğu ve ailesinin bu ilişkiye karşı çıktığı öğrenildi.

Manikürcüsüydü sevgilisi oldu
Giriş Tarihi: 30.6.2020

Köstebek kriziyle gündeme gelen İbrahim Tatlıses'in son bombası kendisinden 43 yaş küçük sevgilisiyle evlenmek istemesi oldu. Yeni Asır'ın ulaştığı bilgiye göre İzmirli Gülçin Karakaya'nın Tatlıses'in manikürcüsü olduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz aylarda bir emlak satışından dolayı ailesiyle arası açılan İbrahim Tatlıses'in tüm çocuklarının ve Karakaya'nın ailesinin de karşı çıktığı ilişkinin evliliğe gidip gitmeyeceği merak ediliyor.

AŞK TATİLİNE DEVAM
Bu günlerde Bodrum'da tatilde olan ünlü şarkıcı ve genç sevgilisi mutluluk pozları paylaşarak ilişkilerini tüm dünyaya ilan etti. İbrahim Tatlıses'in hiç kimsenin telefonuna çıkmadığı öğrenildi. Öte yandan Tatlıses'in köstebek krizinden sonra yanında çalışanları işten çıkararak yeni bir kadro kurduğu öğrenildi.

Fatih ŞENDİL

Manikürcüsüydü sevgilisi oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA