• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bir dargın bir barışık

Eski basketbolcu ve uzatmalı aşkı ’nın ayrılığı uzun sürmedi. Yakın zamanda birleşme ihtimali olmadığını söyleyen Kutluay, önceki akşam sevgilisiyle barışma yemeği yedi.

Bir dargın bir barışık
Giriş Tarihi: 21.11.2020

Bir dargın bir barışık halleriyle aşkları adeta yılan hikayesine dönen ve geçtiğimiz günlerde yine bir araya gelen basketbolcu İbrahim Kutluay ile uzatmalı sevgilisi Edvina Sponza Etiler'de görüntülendi. Lüks bir restoranda yemek yiyen çift, ilişkilerine bir şans daha verme kararı aldı.

GAZETECİLERDEN KAÇAMADI
Daha önce birçok kez ayrılıp barışan ikiliden İbrahim Kutluay "İlk ayrılığımız değil bu. Birçok kez yaşandı ama artık bir daha barışacağımızı sanmıyorum" sözleriyle ilişkinin tamamen bittiğini ilan etmişti. Geçtiğimiz hafta tekrar görüşmeye başlayan ve aşklarına bir şans daha verip kaldıkları yerden devam etme kararı alan ünlü çift, ayrılık sonrası ilk kez bir arada görüntülendi. Ünlülerin Etiler'de favori mekanlarından birinde akşam yemeği yiyen Kutluay ve Sponza, saat 22.00'de restoranın kapanması nedeniyle kalkmak zorunda kaldı. Arabasını almadan önce valelere çevrede gazeteci olup olmadığını kontrol ettirten İbrahim Kutluay, mekan çıkışı görüntülenmekten yine de kurtulamadı.

Bir dargın bir barışık haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA