• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yusuf Şimşek yuvaya dönüyor

Yusuf Şimşek yuvaya dönüyor

29.06.2012, 17:32


Denizlispor'da bir yandan yönetim krizini aşmaya çalışan Başkan Yurdal Duman ve kurmayları, diğer yandan teknik direktör sorununa da el attı. Yönetim, Denizli'de daha önce 5 yıl forma giyen Yusuf Şimşek'le büyük ölçüde anlaşma sağladı. Şimşek'i salı günü imza için Denizli'ye davet eden Başkan Yurdal Duman, "Yusuf bizim öz evladımız" ifadesini kullanırken, Şimşek "Beni Denizlispor Yusuf yaptı. Denizli'ye borçluyum" diyerek Horoz'a yeşil ışık yaktı. Denizlispor yönetimi, Şimşek ile anlaşmada son anda pürüz çıkması durumunda, Yılmaz Vural, Ergün Penbe ve Mustafa Uğur isimlerine yönelecek.
YALÇIN BAĞBOZAN


Yusuf Şimşek yuvaya dönüyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN