• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Balıkesir'e yeni sponsor

Balıkesir'e yeni sponsor

18.11.2014, 18:31

Maddi krizdeki kırmızı-beyazlı kurmaylar, Yırcalı Grubu'nun 1.5 milyon liralık desteğiyle nefes aldı

Balıkesirspor yönetimi, forma sponsoru olarak Yırcalı Şirketler Grubu ile anlaştı. Başkan Tuna Aktürk, grupla bir süredir devam eden görüşmenin olumlu sonuçlandığını belirterek, "İmzalar bir iki gün içinde atılacak. Takımımız Sivasspor maçına sırtında 'Yırcalı' yazan formalarla çıkacak" dedi. Maddi kriz yaşayan kırmızı-beyazlı kurmaylar, 1.5 milyon liralık sponsorluk desteği sağlayan Yırcalı Grubu'na teşekkür etti. Kulübe desteğini esirgemeyen Rona Yırcalı başta olmak üzere Yırcalı ailesine teşekkür ettiklerini belirten başkan Aktürk, "Bu teklif bize Yırcalı Gurubu'ndan geldi. Kimsenin takımımıza destek olmadığı ya da çekindiği bir ortamda böyle bir destek bizi çok mutlu etti. Yönetim olarak elimizi güçlendirdi. Nefes almamızı sağladı. Takımımız Sivasspor maçına sırtında 'Yırcalı' yazan formalarla çıkacak. Artık kulübümüz daha güçlü bir şekilde sahaya çıkacak. Kulübümüze desteğini esirgemeyen Rona Yırcalı başta olmak üzere Yırcalı ailesine teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz" diye konuştu. DEVRİM DERİN


Balıkesir'e yeni sponsor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN