• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Balıkesir'e mahkemeden şok haber

Balıkesir'e mahkemeden şok haber

16.04.2015, 18:44

Süper Lig'de kurtuluşu pamuk ipliğine bağlı olan Balıkesirspor'a bir darbe de yargıdan geldi. 15 Mayıs 2014 tarihinde Tuna Aktürk'ün yeniden başkan seçildiği olaylı kongrede başkan adayı Feyyaz Çiftçi, kongrenin usulsüz şekilde yeni üyelerle yapıldığını belirterek arkadaşlarıyla salonu terk etmiş ve kongreyi mahkemeye taşımıştı. Balıkesir 1. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde yaklaşık 1 yıldır devam eden davada mahkeme dün duruşmayı karara bağladı. Kongrenin ve alınan kararların iptal olduğuna dair karar veren mahkeme, davacı tarafın da yönetim kayyuma devredilsin yönündeki isteğini reddetti. Balıkesir 1. Asliye Hukuk Mahkemesi, genel kurulun yeniden toplanmasıyla ilgili ise Nöbetçi Sulh Hukuk Mahkemesi'ni yetkili kıldı. Davacı tarafın, Sulh Hukuk Mahkemesi'nden yönetimin kayyuma devredilmesini isteyeceği öğrenildi. MAHMUT ACARÖZ

Balıkesir'e mahkemeden şok haber haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN