KSK DİKEN ÜSTÜNDE

Giriş Tarihi:21.04.2017, 14:34 Güncelleme Tarihi:21.04.2017, 23:38
Divan Başkanı Büyükoral’ın uyarısına, Başkan Altuğ tepki gösterdi ama, Divan “Takım dağılmasın” diye yine uyardı

Karşıyaka'da Divan Başkanı Cihan Büyükoral'ın, "Transfer yasağı var, takım sezon sonunda dağılabilir. Acilen önlem alınmalı" şeklinde yönetime yaptığı uyarıya, Başkan Mutlu Altuğ'dan, "Çözüme ortak olsunlar" şeklinde yanıt gelirken, önceki gün toplanan Divan Kurulu, bir kez daha kapıdaki tehlikenin dikkatini çekti. Divan Başkanlık Kurulu, kulübün içinde bulunduğu durumu değerlendirip transfer yasağı bulunan futbol takımının acilen elde tutulması için girişimler yapılması gerektiğini açıkladı.

YÖNETİME YARDIMCIYIZ

Yapılan yazılı açıklamada şu görüşlere yer verildi: "Kurulumuz camiaya olan sorumluluklarını bilerek bugüne kadar istenilen her konuda yöneticilere yardımcı olmuş, tüzükteki görevi gereği de kulübümüzün bekası için yapılması gerekenlerle ilgili yönetim kurullarına tavsiyelerde bulunmuştur. Ancak ligin sonu yaklaşması ile kulübümüzün içinde bulunduğu transfer yasağının gelecek sezonu riske sokma ihtimali bulunmaktadır."Divan Kurulu'nun bu sezon iyi performans gösteren futbol takımındaki oyuncuların kadroda tutulmasını önerdiği açıklamada, teknik kadronun görüşleri alınarak, bu işin bir an önce yapılması gerektiği vurgulandı. Divan Kurulu, kadroyu koruma yönünde bugüne kadar sonuç alamayan yönetimin, 20 Mayıs'taki kongre yapma kararı almasıyla riskli bir sürecin başladığını ifade etti. Açıklamada ayrıca şu ifadeler kullanıldı:

ÖNEMLİ OLAN KSK

"Divan Kurulu olarak bizim için önemli olan kişiler değil, KSK'dir. KSK'nin geleceğini güvence alma adına atılacak adımlar büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle Divan Kurulu, yaşanabilecek tehlikeleri de gündeme getirip, bunlara karşı önlem alınması adına gerekli uyarıları yapmayı kendisine görev edinmiştir. Mesajlarımız bu doğrultudadır."

GÖKHAN ÖZYURTLU

kalan karakter 1000

... ...

Başkan koltuk sevdalısı değilim diyorsun ama hala aday olmak niyetindesin.Sakın deme kimse yokta Klüp ortada kalmasın diye aday oluyorum diye bu yalana kimse inanmaz.Karşıyak hiçbirzaman sahipsiz kalmaz paralı transfer yasağını açacak birileri mutlaka vardır.Sen Başkan olarak bu kulübe ne verdin çok merak ediyorum.Düşme potasında olsaydık çoktan bırakmıştınızda.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.04.2017 13:06
Rezalet Rezalet

oturup karşılıklı konuşamıyomusunuz kardeşim. bu ne böyle basın üzerinden birbirine laf sokma. diz nasıl adamlarsınız. rezil ettiniz bizi aleme

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.04.2017 09:13
CANER CANER

DAHA BUNLAR İYİ GÜNLERİMİZ

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır4
cevapla 21.04.2017 16:50
goztepelee goztepelee

erdal acar zengin bir yonetimle gelecek..nuri alco ve coskun da bu yonetimi destekleyecekmis

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır5
cevapla 21.04.2017 15:59
ksk ksk

hepınız bır nazım bır gokhan etmıyorsunuz sadece cene yapıyorsunuz aga gecınenler ne oldu gecen kongrede soz verdıgınız 1.5 trılyon

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır6
cevapla 21.04.2017 15:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.