KSK'DE KONGRE GÜNÜ

Giriş Tarihi:19.05.2017, 23:32 Güncelleme Tarihi:19.05.2017, 23:32
Yeşil-kırmızılı kulüpte Mutlu Altuğ’un tek aday olduğu genel kurul bugün gerçekleştirilecek

Karşıyaka'nın genel kurulu bugün Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu'nda saat 18.00'de başlayacak. Yeşil-kırmızılı camiada mevcut başkan Mutlu Altuğ dışında başkan aday çıkmadı. KSK'de bugün tek liste ile seçim yapılacak. Yaşar Holding ile yaptığı bütçe görüşmelerinin ardından yeni yönetim kurma çalışmalarına hız veren Altuğ'un oluşturduğu yeni listesinde eski yönetiminden basketbol şubesinde yer alan Serdar Işıldar ve Serhat Bayülken ile voleybol şube başkanı Serkan Ergüven yer alan önemli isimler oldu.

AĞIR TOPLAR YER ALMADI

Altuğ'un yönetiminde yer alan 2. başkan Yener Eyüpoğlu, eski basketbol şube başkanı olan Turgay Büyükkarcı ve futbol şube yöneticileri Aygün Cicibaş ile Oktay Yeşil yeni yönetimde yer almadı. Bugünkü kongredi yeni tüzük gereğince üç yılı doldurmamış üyeler oy kullanamayacak.
KSK'nin 4 bin 472 nolu üye numarasına kadar olan borçsuz üyeler sandık başına gidebilecek. Tüzüğe göre yarın yapılması gereken seçimin, tek liste olması nedeniyle bugüne alınması da oylanacak.

Mutlu Altuğ'un yeni yönetimi

Mutlu Altuğ'un listesinde, Serdar Işıldar, Bora Pehlivanlar, Serhat Bayülken, Onur Keleş, Mustafa Celep, Serkan Ergüven, Hakan Çeliker, Mete Yazıcı, Mehmet Meçin, Sefa Şahin, Yener Yenice, İlker Özer, İzzet Özgümüş, Talat Dülge. Yedekler de Mehmet Alia Çelik, Kazım Türk, Cüneyt Başak, Seyfi Gürçay, Seyhan Akıncı, İbrahim Paloğlu, Durmuş Altınkaynak, İlter Köseoğlu, Ali Yüceışık ve Hakan Güngör yer aldı.

Aydın'da Türen'den savunma

2. Lig Kırmızı Grup'ta küme düşme üzüntüsü yaşayan Aydınspor'un başkanı Hidayet Türen başarısızlıkta suçlarının olmadığını söyledi. Sezon başından bu yana borç ödediklerini belirten Türen, "Takımın küme düşmesinde futbolcular ve teknik ekiplerin hataları oldu. Biz bu kulübün önüne hiçbir zaman taş koymadık. Önceki yönetimlerdeki arkadaşlar gibi Aydınspor 1923'ü zarara uğratmadık. Hepimizin vicdanı çok rahat, ben de görevimin başındayım" dedi.

kalan karakter 1000

35 35

Personele. 4 milyon borçmu

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.05.2017 23:19
Play maker Play maker

Haziran sonu bu takımdan futbolcu kalmaz. Zaten mutlu nun amacı da bu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 20.05.2017 14:02
ksk35.5 ksk35.5

Sadece şunu merak ediyorum yeni yönetimle kongreye giren bu listeden kim cebinden kaç lira verecek.Yoksa yine holding versin bizlerde yönetelim basında boy mu gösterelim olacak.Bu listeyle holdingden gelecek parayla sadece bugünü kurtarabilirsiniz.Futbol dağılmak üzere,basketbol en kötü sezonunu geçirdi play off'a bile kalamadı ve ortada milyonlarca borç peki bu neyin ısrarı devam etmek için..!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 20.05.2017 13:10
KsK KsK

Yeni yönetim de yer alacak arkadaşların maddi olarak kulübe katkıları ne olacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 20.05.2017 12:46
Ksk Ksk

Sezonun 5 haftası bu iş biter.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 20.05.2017 09:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.