• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Alpaslan eşiyle katları ayırdı!

Alpaslan eşiyle katları ayırdı!
Giriş Tarihi: 26.3.2020

Korona virüsü nedeniyle karantina süreci için eve kapanan isimlerden Göztepeli başarılı oyuncu Alparslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, bir televizyon kanalına bağlanarak evdeki durumuyla ilgili açıklama yaptı, "Alparslan'la sürekli tartışıp sürtüşüyoruz. Allah'tan villamız 3 katlı. Katları ayırdık" diye konuştu. Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig'i Korona virüs salgını nedeniyle erteleyince çift kızlarını da alıp Bodrum'daki yazlıklarına taşındı. Ebru, Instagram'da paylaştığı videoda eşine, "Artık karantinadasın. İki seçeneğin var. A şıkkı; benimle ve kızlarınla olacaksın" dedi. Alparslan Öztürk, Ebru'nun sözü bitirmesini beklemeden "Kesinlikle B şıkkı" yanıtını verdi.

'YAN YANA OLMUYOR'
Ebru Şancı, "Alpaslan, Göztepe'de oynadığı için haftanın 5 günü İzmir'deydi. İki haftada bir de deplasmana gidiyordu. Fazla görüşemiyorduk. Salgın korkusundan İstanbul'daki gelinlik atölyemi geçici olarak kapattım. Birlikte Bodrum'a geçtik. Ama gördük ki; aynı evde bu kadar uzun süre yan yana kalmaya alışık değilmişiz. Sürekli tartışıyoruz" dedi.

Alpaslan eşiyle katları ayırdı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA