• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ronaldinho’ya eve çıkma izni

Ronaldinho’ya eve çıkma izni
Giriş Tarihi: 9.4.2020

Dünyaca ünlü eski futbolcu Ronaldinho Paraguay'da tutuklu bulunduğu hapishaneden serbest bırakıldı. Kardeşi ile birlikte sahte pasaport kullanarak ülkeye giriş yapmaya çalışırken yakalanan Ronaldinho, 1.6 milyon dolar kefalet bedeli karşılığında serbest bırakıldı ve cezası ev hapsine çevrildi. Hapishane cezası sona eren Ronaldinho ve kardeşi Roberto Assis ev hapsini Paraguay'ın başkenti Acuncion'da bir otelde geçirecek. Toplamda 6 ay ceza alan ve hapishanede 32 gün kalan eski futbolcunun cezasının yargıç Gustavo Amarillo ile yapılan görüşmelerin ardından ev hapsine çevrildiği bildirildi.

Ronaldinho’ya eve çıkma izni haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA