• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

AYVALIK’IN ÜRÜNLERİNİ DÜNYAYA TANITIYOR

AYVALIK’IN ÜRÜNLERİNİ DÜNYAYA TANITIYOR

15.12.2016, 00:00

Ayvalık'ta ev hanımı Şule Saray, kurduğu internet sitesiyle Ayvalık'ın ürünlerini yurtiçi ve yurtdışına pazarlıyor. Ayvalık Bacacan Otel'in müdürü olan eşi Ahmet Saray'ın çalışmalarına destek olmak için Ayvalık'ı karış karış gezdiğini, incelemelerde bulunduğunu belirten Şule Saray, "Bu kadar organik ürünün bulunduğu bu kenti ülkeye, dünyaya tanıtmak lazım, dedim ve 'www.ayvalıktansize. com' internet sitesini kurdum" dedi. İstanbul'dan 2010 yılında kentin karmaşasından ve çocuklarını hormonlu gıdalardan korumak için eşiyle birlikte Ayvalık'a gelip yerleştiklerini belirten Saray şöyle dedi: "Buraya yerleştikten sonra gördüm ki, zeytini ve zeytinyağının dışında aslında yöresel peynirleri, otları gibi pek çok güzel ürünü var Ayvalık'ın. Burları tanıtmak istedim. Kendi çevremle başladığım bu yolculuk, tavsiyeler ve sonrasında sosyal medya üzerinden daha çok kitlelere ulaşmamı sağladı. Şimdi pek çok ülkeden müşterilerim var."

AYVALIK’IN ÜRÜNLERİNİ DÜNYAYA TANITIYOR haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA