TATLISES : İDDİALAR GER ÇEK DIŞI

Giriş Tarihi:19.05.2017, 23:00 Güncelleme Tarihi:19.05.2017, 23:00

İbrahim Tatlıses, dün bazı basın organlarında yer alan iddialarla ilgili sosyal medyadan açıklamalarda bulundu. Dün bazı yayın organlarında İbrahim Tatlıses'in Kuşadası ve Bodrum'daki otelleri için çeşitli işleri yaptığını, resmi işlemler için birçok kez vekalet aldığını belirten Murat Özey'in sanatçıyla karakolluk olduğu iddia edilmişti.

Haberde, Tatlıses'in Özey'den haneye tecavüz gerekçesiyle şikayetçi olduğu belirtilirken, Özey'in ise Tatlıses'in kendisini tehdit ettiğini öne sürdüğü ifade edildi. Konuyla ilgili sosyal medyadan açıklamalarda bulunan Tatlıses, iddiaları yalanladı ve şu ifadeleri kullandı: "Hakkımda yaptığınız haberin ve yayınladığınız videonun konu mankeni olan şahsın; şahsımdan ve şirketlerimden bir kuruş bile alacağı olmadığına dair 2014 yılına ait ibranameyi sunuyorum. Karakol evrakları içinde bulunan bu belgeyi görmezden gelip, sırf İbrahim Tatlıses ismine zarar verebilmek için bu kişiyi mağdurmuş gibi göstermeye çalışmak, hakaret ve tehditler savurmasına aracılık etmek haberciliğinize yakışmadı."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.