• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Şov yapma Tuncer’

‘Şov yapma Tuncer’
Giriş Tarihi: 14.8.2019

Türkücü ’in, televizyonda kabir ziyaretlerinin önemine değinmesine ateş püsküren , “14 yıl önce oğlunla nişanlı olan kızım kazada öldüğünde, ‘programım var’ deyip cenazeye gelmemiş adamsın” dedi

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer'in, Kurban Bayramı'nın ikinci günü konuk olduğu programda mezar ziyaretlerinin öneminden bahsederek, 'Sadece bayramlarda değil, kabristanları her zaman ziyaret edelim' sözlerine tepki geldi. Tuncer'in, oğlu Umut'un 14 yıl önce trafik kazasında hayatını kaybeden nişanlısı Nurhan Güler'in öldükten sonra mezarını bir kez bile ziyaret etmediğini iddia eden baba Necdet Güler, "Ekranda şov yapıp, mezar ziyaretlerinden ve vefadan bahsedecek en son kişi Mahmut Tuncer ve oğlu Umut'tur. Kızımı kaybettiğimiz gün Mahmut Tuncer, 'Programım var gelemem' diyecek kadar duygusuz ve gaddar biri. Kızımın en yakın arkadaşını oğlu Umut'a gelin olarak alan kişiye ben insan demem. Onu Allah'a havale ediyorum. Ekranlara çıkıp güvenilir biriymiş gibi konuşup, insanları kandırmasın" dedi.

'KUSURA BAKMA' DEDİ

Türkücü Mahmut Tuncer'in oğlu Umut'un 23 yaşındaki nişanlısı Nurhan Güler, 14 yıl önce Şanlıurfa Siverek'te yola dökülen mıcır yüzünden kontrolden çıkan araçta öldü. O dönemin AK Parti Güzelbahçe İlçe Başkanı Necdet Güler (52), kızının Şanlıurfa'daki nişanlısı Umut'u ziyaret ettikten sonra Adıyaman'a dönerken kazada hayatını kaybettiğini aktardı. Kızı Nurhan'ın cenazesinin uçakla İzmir'e getirilip, Güzelbahçe Güler Camisi'nde kılınan cenaze namazı sonrası Yarendede Kabristanı'nda defnedildiğine de dikkat çeken baba Güler, kızının eski nişanlısı Umut'un babası Mahmut Tuncer'in 'Kusura bakmayın programım var' diyerek cenazeye bile katılmadığını söyledi.

'KİME ÖĞÜT VERİYORSUN'

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunu kızı Nurhan Güler'in düğününe sayılı günler kaldığını ve o dönem evlilik hazırlığı yaptığını Yeni Asır'a anlatan Güler, ünlü türkücü Mahmut Tuncer'in Kurban Bayramı'nda katıldığı televizyon programından vatandaşlara öğütler vermesine büyük tepki gösterdi. Kaza sonrasında bile kızının cenazesine gelmeyen Tuncer'e ateş püsküren Güler, "Çıkmış utanmadan sıkılmadan, 'Kabir ziyaretlerini sadece bayramda değil, her zaman yapalım' diyor" ifadelerini kullandı.

FATİH ŞENDİL

‘Şov yapma Tuncer’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN