• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bu besin iştahı keserek kilo vermeyi kolaylaştırıyor

Bu besin iştahı keserek kilo vermeyi kolaylaştırıyor

21.09.2019, 10:11

için pek çok yöntem ve besin deneniyor. Hiç şüphesiz bazı besinlerin kilo vermedeki etkisi tartışılmaz. O besinlerden biri de az bilinen rezene tohumu yağı. Bağırsakların yenilenmesinde de etkili olan rezene tohumu yağının sadece 2 damlası bile kilo vermede oldukça etkili. Peki rezene tohumu yağı nasıl kullanılır? İşte merak edilenler...

METABOLİZMA HIZLANDIRICI ETKİYE SAHİP

Doğanın bizlere sunduğu armağanlar arasında yer alan esansiyel yağlar birçok sağlık sorununa yardımcı olabiliyor. Rezene tohumu yağı ise metabolizma hızlandırıcı etkiye sahip. Rezene tohumu yağı, düzenli tüketildiğinde iştahı kontrol altına alıyor ve metabolizmayı hızlandırarak sürecini yolunu koyuyor.

Bu besin iştahı keserek kilo vermeyi kolaylaştırıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN