• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Rahmi Koç’a 90. doğum gününde şoku!

Geçtiğimiz günlerle ’da sahibi olduğu otelde yakınlarıyla 90’ıncı yaşını kutlayan ünlü iş insanı Rahmi Koç, virüse yakalandı. Koç’un tedavisi ’da sahibi olduğu ’nde devam ediyor

Rahmi Koç’a 90. doğum gününde korona şoku!
Giriş Tarihi: 18.10.2020

Koç Holding Onursal Başkanı iş insanı Rahmi Koç, korona virüse yakalandı. 9 Ekim'de Bodrum'da 90. yaşı için doğum günü partisi düzenleyen Koç'un virüsü nereden kaptığı bilinmiyor. Rahmi Koç, Amerikan Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

HASTANEDEN AÇIKLAMA
Alınan bilgiye göre Rahmi Koç, 9 Ekim'de Muğla Bodrum Türkbükü'nde, sahibi olduğu Divan Palmira Otel'de 90'ıncı yaş günü için parti düzenledi. Koç, ailesinin yanı sıra yakın arkadaşlarını da partiye davet etti. Daha sonra İstanbul'a dönen Koç, önceki gün solunum yolu enfeksiyonu belirtileri ile sahibi olduğu Amerikan Hastanesi'ne gitti. Amerikan Hastanesi'nden yapılan açıklamada, "Koç Holding Şeref Başkanı Sayın Rahmi M. Koç, 16 Ekim 2020 tarihinde hafif üst solunum yolu enfeksiyonu belirtileri ile Amerikan Hastanesi'ne başvurmuştur. Yapılan incelemede Kovid 19 testi pozitif bulunmuştur. Kendisinin sağlık durumu iyi olup, hastanemizde tedbir amaçlı izlenmektedir" denildi.

PARTİYE KATILAN HERKESİN TEST SONUÇLARINA BAKILMIŞ
Rahmi Koç'un Bodrum'da yaşayan yakın bir arkadaşı, sağlık konusunda çok titiz olduğunu belirterek, "Doğumgünü partisi için de olağanüstü önlemler alındı. Test yaptırmayanlar partiye alınmadığı gibi, katılanların test sonuçlarına da bakıldı" dedi. Rahmi Koç'un virüsü başka yerde de kapmış olabileceğini ifade eden arkadaşı, "Eğer burada kapmış olsaydı, hem davetliler hem de otel çalışanları karantinaya alınırdı. Kaldı ki verdiği partinin üzerinden bir hafta geçmiş. Aldığımız bilgiye göre şu anda İstanbul'daki Amerikan Hastanesi'nde gözetim altında ve durumunun iyi olduğunu öğrendik. Kısa sürede taburcu olacağına inanıyoruz" diye konuştu.

Rahmi Koç’a 90. doğum gününde korona şoku! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA