• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Depremzede milli sporcu kedisi ‘’ye kavuştu

Depremzede milli sporcu kedisi ‘Teneke’ye kavuştu
Giriş Tarihi: 22.11.2020

İzmir'deki depremde yıkılan apartmanın enkazından sağ çıkarılan ancak annesini kaybeden down sendromlu şampiyon jimnastikçi Alper Öztürk (28), yine AFAD ekiplerince kurtarılan kedisi "Teneke" ile buluşmanın sevincini yaşadı. Öztürk, "Depremde çok korktum, ailemden ilk beni kurtardılar. Şimdi daha iyiyim, iyileşince yine spor yapacağım" dedi. Depreme Doğanlar Apartmanı'ndaki evlerinde yakalanan Öztürk ile kardeşi Buğra Öztürk yaralananlar, çocuklarına kol kanat geren anneleri Fatma Öztemel ise yaşamını kaybedenler arasında yer almış, aynı binanın enkazından çıkarılan depremzede kedinin de Öztürk ailesine ait olduğu günler sonra anlaşılmıştı.

Depremzede milli sporcu kedisi ‘Teneke’ye kavuştu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA