Mod'a göre moda...

Giriş Tarihi:20.05.2011, 16:01 Güncelleme Tarihi:20.05.2011, 16:01

Açık tonların hakim olduğu uçuk tasarımlarıyla adından söz ettiren Yeliz Cengiz, Bostanlı'daki moda evinde hayallerinizi gerçekleştirebilir


Nunu's closet / NUR KARAATA
www.nurkaraata.com

Ucu bucağı yok, noktası yok virgülü çok! Çizgisi bol, renkleri hayale sığmaz, yırtıkları her yerden açılabilir, her an zamanda yolculuk yaptırabilir, bazen yanlış analiz yaptırır, bazen renkten moral durumunu anlatabilir... O'nun adı moda, mod'a göre moda.. Moda olmadan mod'a giremeyene göre moda. Tasarımı sevene göre moda, bu hafta sayfanın kahramanı Yeliz Cengiz'e göre moda.

KOLLAR BULUTLARDA
Geçen hafta sonu İzmir Amerikan Koleji'nde gerçekleştirilen Bazaar Day'de tasarımlarını birçok genç modacıyla birlikte sunan arkadaşımızın başarısını ve stilini anlamak için bizim birkaç fotoğrafımıza bakmanız yeterli.. Taşlarla süslenmiş, genelde etekleri kabarık, kolları bulutlarda tasarımların yaratıcısı, bu sefer uçuk tasarımlarında kullandığı açık tonlarla podyumu süsledi. Hayallerinizde bir şeyler varsa, Yeliz'in Bostanlı'daki moda evine kesin uğrayın, moda olmadan mod'a girmeyin!


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.