• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Açılışı hep birlikte kutladılar

Açılışı hep birlikte kutladılar

06.11.2012, 16:11

Ünlü dekorasyon markalarının buluştuğu Decozone mağazası Alsancak'ta hizmete girdi

Doğal taş sektöründe dünya çapında üne sahip olan Bayyurt, dekorasyon ve ev tasarımı konusunda adını duyurmuş olan ulusal ve uluslararası markaları bir araya topladığı Decozone isimli mağazasını Alsancak'ta hizmete açtı. 6 bin 500 metrekarelik bir alana sahip olan üç katlı showroomun içerisinde doğal taştan mobilyaya, vitrifiyeden seramiğe, parkeden perdeye, cephe sistemlerinden iklimlendirme çözümlerine kadar dekorasyona dair ulusal ve uluslararası pek çok markanın yüzlerce çeşit ürünü yer alıyor. Şu anda pazar hariç hergün açık olan ve ileriki günlerde 7 gün boyunca kapılarını açık tutacak olan Decozone, Türkiye'nin ilk dekorasyon ve ev tasarımı fuarı olma özelliğine de sahip. Firmanın yatırımcısı Şener Bayyurt tarafından hayata geçirilen mağazada birçok ünlü markanın ürünleri bulunuyor. Şener Bayyurt, "Decozone bir kişi ya da kuruma ait değil bir bakış açısıdır" dedi.
ERCAN AKGÜN

Açılışı hep birlikte kutladılar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN