• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bir nebze Renaissance akşamı

Bir nebze Renaissance akşamı

02.02.2018, 00:00

Renaissance İzmir Hotel, çalışanları için personel partisi düzenledi.Otelin teras katındaki Skyfire Restaurant&Bar'da gerçekleştirilen organizasyona Genel Müdür Ali Sarı başta olmak üzere, birim müdürleri ve çalışanlar katıldı. Otelin executive şefi Varol Nalcı'nın lezzetli yemekleri ve DJ Ata Şahin'in çaldığı parçalar, geceye katılan personele güzel bir akşam yaşattı. Renaissance ailesi, yoğun ve başarılı geçen bir seneyi neşeyle kutlarken, yapılan çekilişle de seyahat, konaklama ve yemek hediyeleri kazandı. Sonrasında sahne alan Rus dansçı Natalia, sergilediği performansıyla alanda bulunan herkesi coşturdu.

Bir nebze Renaissance akşamı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.