• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Tasarım yarışmasında görkemli defile

Tasarım yarışmasında görkemli defile

26.02.2018, 16:48

Denizli İhracatçılar Birliği’nin ‘3Dreams” temasıyla düzenlediği tasarım yarışmasının final defilesi gerçekleşti. Finalistlerin hazırladığı kıyafetleri, , Ece Begüm Yücetan, , gibi mankenler sergiledi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin (DENİB) yenilikçi ürünleri teşvik etmek amacıyla bu yıl 6.'sını düzenlediği Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nda finale kalan tasarımcıların eserleri, ünlü mankenlerin yer aldığı defilede sergilendi.

'3DREAMS" temasıyla düzenlenen tasarım yarışmasının final defilesi gerçekleşti.

Finalistlerin hazırladığı kıyafetleri, Barış Murat Yağcı, Ece Begüm Yücetan, Ebru Öztürk, Gizem Barlak gibi mankenler sergiledi.

Moda programlarından tanınan Öykü Serter'in kendine özgü tarzıyla sunuculuk yaptığı defilede, Türk Pop Müziği'nin yükselen sesi Güliz Ayla sahne aldı.

Güliz Ayla güçlü sesiyle davetlilere keyifli dakikalar yaşattı.

HASAN DURNA / ERCAN AKGÜN

Tasarım yarışmasında görkemli defile haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN