• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’da eğlence doludizgin

Ege Perla’da eğlence doludizgin

21.05.2018, 17:25

Ege Perla Gençlik Festivali, müzik, yarışmalar, eğlenceli atölye çalışmaları ve sürpriz hediyelerle dolu dolu yaşanan bir güne ev sahipliği yaptı.Üniversite gruplarının performanslarını sergileme fırsatı buldukları festivalde hep bir ağızdan söylenen şarkılar ve edilen danslarla eğlence hız kesmenden devam etti. Festivalin kapanış sahnesini ise gençlerin en sevdiği grupların başında gelen Yol Project yaptı. Geniş repertuarları, keyifli sahne performanslarıyla izleyenleri eğlendirirken kendi de eğlenen Yol Project İzmirlilere renkli bir akşam yaşattı. Açıldığı günden bugüne gerçekleştirdiği en eğlenceli etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Ege Perla, ilk kez düzenlediği Ege Perla Gençlik Festivali ile bu kez tüm gençleri ve kendini her daim genç hissedenleri Ege Perla'da bir araya getirdi. Birbirinden eğlenceli etkinliklerle ve yarışmalarla başlayan, gün boyu üniversite müzik gruplarının performanslarıyla devam eden ve başarılı grup Yol Project konseriyle son bulan günde gençler festivalin tadını doyasıya çıkardı.

Ege Perla’da eğlence doludizgin haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN