Turkiye - Süper Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
15:00 90' |
90'
|
2:0 |
İspanya - LaLiga | İY | |||||
22:00 | -:- |
Almanya - Bundesliga | İY | |||||
21:30 | -:- |
Fransa - Ligue 1 | İY | |||||
22:00 | -:- |
İtalya - Serie A | İY | |||||
21:45 | -:- |
Belçika - Pro Lig | İY | |||||
21:45 | -:- |
Portekiz - Liga Portugal | İY | |||||
22:15 | -:- |
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - CAF Şampiyonlar Ligi | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
İngiltere - Championship | İY | |||||
22:00 | -:- |
İspanya - LaLiga 2 | İY | |||||
21:30 | -:- |
Almanya - 2. Bundesliga | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Almanya - 3. Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Fransa - Ulusal | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
İtalya - Bahar Şampiyonası | İY | |||||
19:00 | -:- |
İtalya - Serie A, Kadınlar | İY | |||||
21:30 | -:- |
İtalya - Serie B | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Hollanda - Eerste Divisie | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Belçika - Nationale 1 | İY | |||||
20:30 | -:- |
Belçika - Süper Lig,Kadınlar | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Belçika - U21 Pro Ligi | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:15 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Portekiz - U19 Şampiyonası | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
-:- |
Portekiz - U23 Şampiyonası | İY | |||||
13:00 90' |
90'
|
-:- | ||||
13:00 MS |
MS
|
4:0 | ||||
13:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
18:00 | -:- |
Rusya - Gençlik Ligi | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
13:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
13:00 MS |
MS
|
0:4 | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İskoçya - Şampiyona | İY | |||||
21:45 | -:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
05:00 MS |
MS
|
2:2 |
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey | İY | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Güneybatı | İY | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Bremen-Liga | İY | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga BW | İY | |||||
19:15 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg | İY | |||||
19:45 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen | İY | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Regionalliga Batı | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Angola - Girabola | İY | |||||
19:00 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Avustralya - A-Ligi | İY | |||||
12:45 90' |
90'
|
1:1 |
Avustralya - NPL, Güney Avustralya | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 MS |
MS
|
2:2 |
Avustralya - NPL,Victoria | İY | |||||
12:30 MS |
MS
|
0:1 |
Avustralya - NSW NPL 1 | İY | |||||
12:30 90' |
90'
|
-:- | ||||
12:30 90' |
90'
|
-:- |
Avustralya - Queensland NPL | İY | |||||
13:30 | -:- |
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar | İY | |||||
13:30 | -:- |
Avustralya - Victoria Premier League 1 | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- |
Avusturya - 2. Liga | İY | |||||
19:10 | -:- | |||||
19:10 | -:- | |||||
19:10 | -:- |
Avusturya - Bundesliga | İY | |||||
20:30 | -:- |
Azerbaycan - Birinci Lig | İY | |||||
14:30 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
BAE - Arap Körfez Ligi | İY | |||||
17:05 | -:- | |||||
17:05 | -:- | |||||
19:45 | -:- | |||||
19:45 | -:- |
Bahreyn - 2nd Division | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Bangladeş - Premier Lig | İY | |||||
12:45 90' |
90'
|
-:- | ||||
12:45 90' |
90'
|
-:- |
Beyaz Rusya - Pervaya Liga | İY | |||||
17:30 | -:- |
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Botsvana - Premier Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Brezilya - Amapaense | İY | |||||
02:00 ER |
ER
|
-:- |
Brezilya - Campeonato Acreano | İY | |||||
01:30 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Brezilya - Gaucho, Serie A2 | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
2:0 |
Brezilya - U20 Paulista | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Bulgaristan - B PFG | İY | |||||
17:00 | -:- |
Cebelitarık - Ulusal Lig | İY | |||||
22:00 | -:- |
Çekya - Divize B | İY | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - Divize E | İY | |||||
19:30 | -:- |
Çekya - MSFL | İY | |||||
17:30 | -:- |
Cezayir - Lig 1 | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Çin - Çin Süper Ligi | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
14:00 90' |
90'
|
0:3 | ||||
14:35 90' |
90'
|
0:1 | ||||
14:35 90' |
90'
|
0:0 | ||||
14:35 90' |
90'
|
0:1 | ||||
14:35 90' |
90'
|
1:1 | ||||
15:00 90' |
90'
|
0:1 |
Danimarka - 1.Lig | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka - 2nd Division Doğu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka - Süperlig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka Amatör - Danmarksserien | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
-:- |
El Salvador - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
04:30 MS |
MS
|
1:1 |
Endonezya - Liga 1 | İY | |||||
11:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
11:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 90' |
90'
|
0:1 |
Ermenistan - Premier Lig | İY | |||||
18:00 | -:- |
Estonya - Esiliiga B | İY | |||||
17:30 | -:- |
Estonya - Premium Liiga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Suomen Kupası | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:45 | -:- |
Finlandiya - Ykkonen | İY | |||||
19:00 | -:- |
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey | İY | |||||
21:30 | -:- |
Gana - Premier Lig | İY | |||||
18:00 | -:- |
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:15 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Güney Afrika - Premiership | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Güney Afrika - Şampiyona | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Gürcistan - Erovnuli Liga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Hırvatístan - Druga NL | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Hırvatístan - HNL | İY | |||||
19:00 | -:- |
Hırvatístan - Prva NL | İY | |||||
16:50 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Honduras - Liga Nacional. Kapanış | İY | |||||
02:15 MS |
MS
|
0:0 | ||||
04:30 MS |
MS
|
1:0 |
İngiltere Amator - Premier Lig 2 | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İran - Hazfi Kupası | İY | |||||
17:15 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:45 | -:- | |||||
17:45 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İrlanda - Birinci Lig | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İrlanda - Premier Lig | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 15 | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 4 | İY | |||||
20:30 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 6 | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İsrail - Alef Ligi | İY | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
İsrail - Ulusal Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:15 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norrland | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsviçre - Challange Ligi | İY | |||||
21:15 | -:- |
İsviçre - Yükselme Ligi | İY | |||||
21:15 | -:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
12:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
12:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Kıbrıs Rum Kesimi - 2.Lig | İY | |||||
17:00 | -:- |
Kolombiya - Kolombiya Kupası | İY | |||||
01:30 MS |
MS
|
0:2 | ||||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
04:00 MS |
MS
|
0:0 |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
23:30 | -:- |
Kongo - Premier Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Kosova - Birinci Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
Kuzey İrlanda - Şampiyonası | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Letonya - 1st Ligas | İY | |||||
19:00 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
18:00 | -:- |
Litvanya - 1 Lyga | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Litvanya - II Lyga | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Lübnan - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
Macaristan - NB I | İY | |||||
21:00 | -:- |
Mali - Ligue 1 | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Malta - Challange Ligi | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış | İY | |||||
04:05 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
06:05 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış | İY | |||||
04:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
06:00 MS |
MS
|
1:2 |
Meksika - U23 Liga MX | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Moldova - Divizia A | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Nijerya - Premier League | İY | |||||
18:00 | -:- |
Nikaragua - Premier Lig | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 |
Paraguay - 2.Lig | İY | |||||
17:00 | -:- |
Peru - Liga 1 | İY | |||||
23:00 | -:- |
Peru - Liga Femenina | İY | |||||
23:30 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Polonya - Ekstraklasa | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Polonya - I Liga | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Polonya - I Ligi | İY | |||||
21:30 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 1 | İY | |||||
20:45 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 3 | İY | |||||
16:30 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 4 | İY | |||||
20:45 | -:- |
Romanya - Liga 3 | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Romanya - Superliga | İY | |||||
20:00 | -:- |
Ruanda - Rwanda Premier Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- |
Sırbistan - Superliga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Slovakya - 1. Lig Kadınlar | İY | |||||
19:00 | -:- |
Slovenya - 2nd Liga | İY | |||||
18:00 | -:- |
Suriye - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
16:00 | -:- |
Uganda - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Ukrayna - Persha Ligi | İY | |||||
12:30 | -:- |
Ukrayna - U19 | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Ürdün - Jordan Ligi | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
Yeni Zelanda - Ulusal Lig | İY | |||||
10:15 MS |
MS
|
0:1 |
Yunanistan - U19 Süper Ligi | İY | |||||
14:30 | -:- |