Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Ligi | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Konferans Ligi | İY | |||||
19:45 | -:- | |||||
19:45 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İngiltere - Ulusal Lig | İY | |||||
21:45 | -:- |
Belçika - U21 Pro Ligi | İY | |||||
21:00 | -:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
02:30 ER |
ER
|
-:- |
ABD - US Open Kupası | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:30 MS |
MS
|
2:1 | ||||
02:30 MS |
MS
|
1:0 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
03:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
05:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
05:30 MS |
MS
|
1:0 |
Arjantin - Arjantin Kupası | İY | |||||
03:15 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga | İY | |||||
01:30 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar | İY | |||||
23:00 ER |
ER
|
-:- |
Azerbaycan - Birinci Lig | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Bahreyn - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- | CANLI ANLATIM | ||||
19:00 | -:- | CANLI ANLATIM | ||||
19:00 | -:- | CANLI ANLATIM |
Bolivya - Profesyonel Lig | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
1:1 |
Brezilya - Brasilero Serie A | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Campeonato Acreano | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Brezilya - Copa Verde | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
-:- |
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:15 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Cezayir - Ligue 1, Reserves | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Danimarka - 1.Lig | İY | |||||
19:00 | -:- |
Danimarka - 2nd Division Doğu | İY | |||||
20:00 | -:- |
Ekvador - LigaPro Primera A | İY | |||||
00:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 | -:- |
Ermenistan - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Estonya - Esiliiga B | İY | |||||
18:00 | -:- |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Faroe Adaları - 1. deild | İY | |||||
21:00 | -:- |
Fildişi Sahili - Lig 1 | İY | |||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Suomen Kupası | İY | |||||
20:15 | -:- |
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış | İY | |||||
05:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Honduras - Liga Nacional. Kapanış | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
00:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
01:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- |
İngiltere Amator - Konferans Güney | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İngiltere Amator - Southern League Premier South | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İran - Pro Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:15 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
İsrail - Ligat Al, Kadınlar | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Japonya - WE Ligi, Kadınlar | İY | |||||
11:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
12:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
12:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
13:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
13:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
13:00 | -:- |
Kamerun - Elite One | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Kolombiya - Primera A, Apertura | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:10 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:20 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
3:0 | ||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış | İY | |||||
04:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
06:00 MS |
MS
|
0:3 | CANLI ANLATIM |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Nikaragua - Premier Lig | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
04:00 MS |
MS
|
3:0 | ||||
04:00 MS |
MS
|
1:1 |
Oman Sultanlığı - Omani Ligi | İY | |||||
16:45 | -:- | |||||
16:50 | -:- | |||||
16:55 | -:- | |||||
19:10 | -:- |
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:15 MS |
MS
|
0:1 | ||||
04:30 MS |
MS
|
0:0 |
Paraguay - Division de Honor, Açılış | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Romanya - Romanya Kupası | İY | |||||
20:30 | -:- |
Slovenya - PrvaLiga | İY | |||||
17:00 | -:- |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
Tayland - Thai League 1 | İY | |||||
15:00 4' |
4'
|
0:0 |
Uganda - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Ukrayna - Premier Lig | İY | |||||
15:30 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Uruguay - Kupa Uruguay | İY | |||||
02:30 MS |
MS
|
-:- |
Zambiya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |