www.yeniasir.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.yeniasir.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
İskoçya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Challange Kupası
Premier Lig
Lig Kupası
İskoç Kupası
Lig 1
Lig 2
Premier Lig 1, Bayanlar
Reserve Ligi
Reserve Ligi
Şampiyona
Sezon
Challange Kupası 18/19
Challange Kupası 23/24
Challange Kupası 22/23
Challange Kupası 21/22
Challange Kupası 19/20
Challange Kupası 17/18
Challange Kupası 16/17
Challange Kupası 15/16
Challange Kupası 14/15
Challange Kupası 13/14
Challange Kupası 12/13
Challange Kupası 11/12
Challange Kupası 2010
Challenge Cup 2009
Challenge Kupası 08
Challenge Kupası 07
Challenge Kupası 06
Maçlar
08.09.2018 | Dundee United - Alloa Athletic
14.08.2018 | Kilmarnock U21 - St Mirren U21
14.08.2018 | Heart of Midlothian - Ross County
14.08.2018 | Stenhousemuir - Queen Of The South
14.08.2018 | Glasgow Rangers U21 - Falkirk
14.08.2018 | Heart of Midlothian U21 - Ross County
14.08.2018 | Livingston FC U21 - Forfar Athletic
14.08.2018 | Livingston FC U20 - Forfar Athletic
14.08.2018 | Peterhead - Brechin City
14.08.2018 | Inverness Caledonian Thistle - Dunfermline
14.08.2018 | Alloa Athletic - Stirling Albion
14.08.2018 | Cowdenbeath - East Fife
14.08.2018 | Queen´s Park - Ayr United
14.08.2018 | Edinburgh City - Albion Rovers
14.08.2018 | Stranraer - Partick Thistle
14.08.2018 | Dumbarton - Greenock Morton FC
14.08.2018 | Berwick Rangers - Airdrieonians
14.08.2018 | East Stirlingshire FC - Motherwell FC U21
14.08.2018 | Dundee FC U21 - Hibernian Edinburgh U21
14.08.2018 | Raith Rovers - Aberdeen FC U21
14.08.2018 | Annan Athletic - Celtic Glasgow U21
14.08.2018 | Hamilton Academical FC U21 - Clyde Bank
14.08.2018 | Loco Works - Formartine United
15.08.2018 | Elgin City - Arbroath
15.08.2018 | Cove Rangers - Montrose
15.08.2018 | East Kilbride - Spartans
15.08.2018 | Dundee United - St Johnstone FC U21
21.08.2018 | Livingston FC U21 - Forfar Athletic
06.09.2018 | Dundee FC U21 - Motherwell FC U21
08.09.2018 | Boreham Wood FC - Dunfermline
08.09.2018 | Queen Of The South - Crusaders FC
08.09.2018 | Falkirk - Connah´s Quay Nomads FC
08.09.2018 | Airdrieonians - Sutton United FC
08.09.2018 | Peterhead - Bohemians Dublin
08.09.2018 | East Fife - Partick Thistle
08.09.2018 | Arbroath - Annan Athletic
08.09.2018 | Dumbarton - Montrose
08.09.2018 | East Kilbride - Edinburgh City
08.09.2018 | St Mirren U21 - Hamilton Academical FC U21
08.09.2018 | Ross County - Raith Rovers
08.09.2018 | TNS - Queen´s Park
08.09.2018 | Coleraine FC - Formartine United
08.09.2018 | Sligo Rovers - Livingston FC U21
12.10.2018 | Arbroath - Edinburgh City
13.10.2018 | Bohemians Dublin - Sutton United FC
13.10.2018 | Dunfermline - Alloa Athletic
13.10.2018 | Dunfermline - Alloa Athletic
13.10.2018 | Dunfermline - Alloa Athletic
13.10.2018 | Dunfermline - Alloa Athletic
13.10.2018 | East Fife - Queen Of The South
13.10.2018 | Motherwell FC U21 - Sligo Rovers
13.10.2018 | Ross County - Montrose
13.10.2018 | St Mirren U21 - Queen´s Park
13.10.2018 | Connah´s Quay Nomads FC - Coleraine FC
16.11.2018 | Queen´s Park - Connah´s Quay Nomads FC
17.11.2018 | Bohemians Dublin - East Fife
17.11.2018 | Edinburgh City - Alloa Athletic
17.11.2018 | Edinburgh City - Alloa Athletic
17.11.2018 | Edinburgh City - Alloa Athletic
17.11.2018 | Motherwell FC U21 - Ross County
02.02.2019 | Bohemians Dublin - East Fife
15.02.2019 | Ross County - East Fife
16.02.2019 | Connah´s Quay Nomads FC - Edinburgh City
23.03.2019 | Connah´s Quay Nomads FC - Ross County
Göster
Canlı Skor
İskoçya
Challange Kupası
Challange Kupası 18/19 Sezonu
Dundee United - Alloa Athletic maçı
Challange Kupası 18/19
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Challange Kupası | 2
Dundee United
Robbie Neilson
08/09/18 - 17:00
(4) 1 : 1 (5)
1 : 0 1. Devre
0 : 1 2. Devre
4 : 5 Penaltılar
Seyirci: 14223
Stat: Tannadice Park
Alloa Athletic
Jim Goodwin
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır