Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Sonraki Maç
Tarih Turnuva Hafta Maç
04/04/20 Ulusal Futbol Ligi 30 -:-
SIRALAMA
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
35 PUAN

PERFORMANS

G
18:00 | 23/10/19 | R
FC Rotor 2
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
B
17:00 | 19/10/19 | R
Torpedo Armavir 0
FC Rotor 0
Maç Detayı
G
15:00 | 12/10/19 | R
FC Rotor 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R
FK Mordoviya Saransk 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
17:00 | 29/09/19 | R
FC Rotor 5
FC SKA-Khabarovsk 3
Maç Detayı
M
18:00 | 21/09/19 | R
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Rotor 1
Maç Detayı
0 GALİBİYET
Toplam Gol
1
Ort.gol/maç
1
0 BERABERLİK
1 GALİBİYET
En fazla farkla kazanılan maç
2 - 1
Toplam Gol
2
Ort.gol/maç
2

PERFORMANS

M
19:00 | 23/10/19 | R
Torpedo Moskova 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/10/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
G
15:00 | 12/10/19 | R
FC Shinnik Yaroslavl 2
Chayka Peschanokopskoye 3
Maç Detayı
M
18:00 | 05/10/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 29/09/19 | R
FC Tom Tomsk 3
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
17:00 | 21/09/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
SIRALAMA
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
24 PUAN
Son Karşılaşmaları
0 (%0)

ROT

0 (%0)
BERABERLİK

1 (%100)

PES

FC Rotor FC Rotor
Poz Oyuncu Oyuncu M M G G M/G
F Mukhammad Sultonov 18 6 0,33
F Kamil Mullin 18 4 0,22
F Anzor Sanaya 14 4 0,29
O Igor Gorbunov 18 3 0,17
O Azat Bairyyev 14 3 0,21
O Denis Tkachuk 9 3 0,33
O Vladimir Lobkarev 7 2 0,29
D Maksim Maksimovich Nenahov 17 2 0,12
O Oleg Aleynik 15 1 0,07
D Anton Piskunov 14 1 0,07
O Aleksey Evseev 9 1 0,11
Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye
Poz Oyuncu Oyuncu M M G G M/G
O Marat Shaymordanov 6 2 0,33
F Aleksandr Korotaev 12 3 0,25
F Ilya Belous 17 3 0,18
O Andrey Tekuchov 17 3 0,18
F Aleksandr Khohlachev 14 2 0,14
F Aleksandr Podbeltsev 16 2 0,13
D Andrey Demchenko 13 1 0,08
O Igor Bezdenezhnykh 13 1 0,08
O Andrey Pavlenko 14 1 0,07
O Maksim Mashnev 15 1 0,07
D Andrey Bychkov 17 1 0,06
FC Rotor FC Rotor
Poz Oyuncu O M M A A A/M
Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye
Poz Oyuncu O M M A A A/M
FC Rotor FC Rotor
Poz Oyuncu O M M D/K
O Oleg Aleynik 15 4 - - -
D Ivan Khomukha 16 3 - - -
O Azim Fatullaev 15 2 - - -
O Artem Popov 15 3 - - -
F Mukhammad Sultonov 18 2 - - -
K Miroslav Lobantsev 4 1 - - -
D Anton Piskunov 14 2 - - -
F Kamil Mullin 18 3 - - -
O Artem Samsonov 7 1 - - -
F Oleg Nikolaev 13 1 - - -
F Roman Yanushkovskiy 4 2 - - -
F Anzor Sanaya 14 3 - 1 -
K Yuri Nesterenko 14 2 - - -
F Eduard Bulia 10 2 - - -
D Maksim Maksimovich Nenahov 17 4 - - -
O Igor Gorbunov 18 3 - - -
O Azat Bairyyev 14 1 - - -
O Aleksey Evseev 9 1 - - -
D Igor Udalyi 6 1 - - -
O Denis Tkachuk 9 1 - - -
O Evgeniy Pesegov 7 1 - - -
Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye
Poz Oyuncu O M M D/K
K Dmitri Arapov 16 1 - - -
F Ilya Belous 17 2 - - -
D Vladislav Dubovoy 15 3 - - -
F Aleksandr Khohlachev 14 3 - - -
O Dmitriy Kartashov 16 4 - - -
O Sergey Kramarenko 2 1 - - -
F Aleksandr Podbeltsev 16 1 - - -
D Andrey Demchenko 13 1 - - -
K Maksim Kiselev 3 1 - - -
D Denis Tumasyan 11 3 - - -
O Igor Bezdenezhnykh 13 4 - - -
O Andrey Pavlenko 14 3 - 1 -
D Andrey Bychkov 17 3 - - -
O Andrey Tekuchov 17 2 - 1 -
O Igor Leontjev 13 2 - - -
O Artem Korzhunov 12 1 - - -
O Maksim Mashnev 15 1 - - -
O Nikita Glushkov 8 1 - - -
D Maksim Vasilev 8 1 - - -
D Artem Vyatkin 7 1 - - -
F Aleksandr Korotaev 12 3 - - -
D Leo Goglichidze 6 1 - - -
FC Rotor FC Rotor
Poz Oyuncu O Durum E Sebep D
Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye
Poz Oyuncu O Durum E Sebep D
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
3 19 12 2 5 31 18 13 38
G
18:00 | 23/10/19 | R
FC Rotor 2
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
B
17:00 | 19/10/19 | R
Torpedo Armavir 0
FC Rotor 0
Maç Detayı
G
15:00 | 12/10/19 | R
FC Rotor 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R
FK Mordoviya Saransk 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
17:00 | 29/09/19 | R
FC Rotor 5
FC SKA-Khabarovsk 3
Maç Detayı
M
18:00 | 21/09/19 | R
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Rotor 1
Maç Detayı
11 19 6 6 7 20 21 -1 24
M
19:00 | 23/10/19 | R
Torpedo Moskova 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/10/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
G
15:00 | 12/10/19 | R
FC Shinnik Yaroslavl 2
Chayka Peschanokopskoye 3
Maç Detayı
M
18:00 | 05/10/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 29/09/19 | R
FC Tom Tomsk 3
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
17:00 | 21/09/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
5 8 5 1 2 17 12 5 16
G
18:00 | 23/10/19 | R
FC Rotor 2
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
G
15:00 | 12/10/19 | R
FC Rotor 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
17:00 | 29/09/19 | R
FC Rotor 5
FC SKA-Khabarovsk 3
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R
FC Rotor 2
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R
FC Rotor 0
Torpedo Moskova 2
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R
FC Rotor 2
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
12 8 3 2 3 8 8 0 11
G
17:00 | 19/10/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
M
18:00 | 05/10/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
17:00 | 21/09/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
19:00 | 07/09/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
19:00 | 25/08/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
B
19:00 | 03/08/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 11 7 1 3 14 6 8 22
B
17:00 | 19/10/19 | R
Torpedo Armavir 0
FC Rotor 0
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R
FK Mordoviya Saransk 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
M
18:00 | 21/09/19 | R
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Rotor 1
Maç Detayı
M
19:00 | 07/09/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
16:00 | 26/08/19 | R
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
18:00 | 14/08/19 | R
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
9 11 3 4 4 12 13 -1 13
M
19:00 | 23/10/19 | R
Torpedo Moskova 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
G
15:00 | 12/10/19 | R
FC Shinnik Yaroslavl 2
Chayka Peschanokopskoye 3
Maç Detayı
M
13:00 | 29/09/19 | R
FC Tom Tomsk 3
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
18:00 | 14/09/19 | R
FC Khimki 1
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
G
13:00 | 31/08/19 | R
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Chayka Peschanokopskoye 3
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı