www.yeniasir.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.yeniasir.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Norveç
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
3. Küme Grup 6
1. Division
1. Lig, Kadınlar
2. Küme Grup 3
2. Küme Grup 4
2. Küme Yükselme
2. Lig Grup 1
2. Lig Grup 2
3. Küme Grup 1
3. Küme Grup 2
3. Küme Grup 3
3. Küme Grup 4
3. Küme Grup 5
Eliteserien
NM Kupası, Bayanlar
NM Kupası, Erkekler
Süper Kupa
Toppserien,Bayanlar
Sezon
3rd Division, Group 6, 2019
3. Küme Grup 6 2024
3rd Division Group 6 2023
3rd Division Group 6 2022
3rd Division, Group 6, 2021
3rd Division, Group 6, 2020
3rd Division, Group 6, 2018
3rd Division, Group 6, 2017
Maçlar
06.10.2019 | Floya - Gjelleraasen IF
12.04.2019 | Honefoss BK - BODO/GLIMT 2
13.04.2019 | Floya - ULLENSAKER/KISA 2
13.04.2019 | Finnsnes IL - Harstad
13.04.2019 | Melbo - Gjelleraasen IF
13.04.2019 | Lillestrom (A) - Leknes FK
14.04.2019 | Skjetten - Skjervoy
15.04.2019 | Junkeren - Tromsö (A)
22.04.2019 | Skjervoy - Finnsnes IL
22.04.2019 | Harstad - Floya
22.04.2019 | Tromsö (A) - Honefoss BK
22.04.2019 | Leknes FK - Melbo
23.04.2019 | BODO/GLIMT 2 - Junkeren
23.04.2019 | Gjelleraasen IF - Lillestrom (A)
23.04.2019 | ULLENSAKER/KISA 2 - Skjetten
27.04.2019 | Melbo - ULLENSAKER/KISA 2
27.04.2019 | Honefoss BK - Leknes FK
27.04.2019 | Finnsnes IL - BODO/GLIMT 2
28.04.2019 | Lillestrom (A) - Skjervoy
28.04.2019 | Junkeren - Gjelleraasen IF
28.04.2019 | Skjetten - Harstad
29.04.2019 | Floya - Tromsö (A)
04.05.2019 | Tromsö (A) - Melbo
04.05.2019 | BODO/GLIMT 2 - Skjetten
05.05.2019 | Skjervoy - Junkeren
05.05.2019 | Leknes FK - Finnsnes IL
05.05.2019 | Harstad - Honefoss BK
05.05.2019 | Gjelleraasen IF - Floya
06.05.2019 | ULLENSAKER/KISA 2 - Lillestrom (A)
11.05.2019 | Tromsö (A) - Leknes FK
11.05.2019 | BODO/GLIMT 2 - Harstad
11.05.2019 | Melbo - Skjervoy
11.05.2019 | Skjetten - Gjelleraasen IF
12.05.2019 | Finnsnes IL - Lillestrom (A)
12.05.2019 | Junkeren - Floya
13.05.2019 | Honefoss BK - ULLENSAKER/KISA 2
15.05.2019 | Lillestrom (A) - Skjervoy
16.05.2019 | Harstad - Melbo
18.05.2019 | Floya - Finnsnes IL
18.05.2019 | ULLENSAKER/KISA 2 - Junkeren
19.05.2019 | Skjervoy - Honefoss BK
19.05.2019 | Leknes FK - Skjetten
19.05.2019 | Gjelleraasen IF - Tromsö (A)
20.05.2019 | Lillestrom (A) - BODO/GLIMT 2
25.05.2019 | Melbo - Floya
25.05.2019 | Junkeren - Leknes FK
25.05.2019 | Tromsö (A) - Harstad
26.05.2019 | BODO/GLIMT 2 - Skjervoy
26.05.2019 | Skjetten - Finnsnes IL
26.05.2019 | Honefoss BK - Lillestrom (A)
27.05.2019 | Gjelleraasen IF - ULLENSAKER/KISA 2
01.06.2019 | Harstad - Junkeren
02.06.2019 | Skjervoy - Gjelleraasen IF
02.06.2019 | Floya - Skjetten
02.06.2019 | Lillestrom (A) - Melbo
02.06.2019 | Finnsnes IL - Honefoss BK
02.06.2019 | Leknes FK - BODO/GLIMT 2
03.06.2019 | ULLENSAKER/KISA 2 - Tromsö (A)
05.06.2019 | Skjetten - Harstad
07.06.2019 | Gjelleraasen IF - BODO/GLIMT 2
07.06.2019 | Tromsö (A) - Skjervoy
08.06.2019 | Floya - Leknes FK
09.06.2019 | Melbo - Finnsnes IL
09.06.2019 | Skjetten - Lillestrom (A)
09.06.2019 | Junkeren - Honefoss BK
10.06.2019 | ULLENSAKER/KISA 2 - Harstad
14.06.2019 | Skjervoy - Floya
15.06.2019 | Honefoss BK - Skjetten
15.06.2019 | Leknes FK - ULLENSAKER/KISA 2
15.06.2019 | Finnsnes IL - Junkeren
16.06.2019 | Harstad - Gjelleraasen IF
16.06.2019 | BODO/GLIMT 2 - Melbo
17.06.2019 | Lillestrom (A) - Tromsö (A)
22.06.2019 | Harstad - Leknes FK
22.06.2019 | Melbo - Skjetten
23.06.2019 | ULLENSAKER/KISA 2 - Skjervoy
23.06.2019 | Junkeren - Lillestrom (A)
23.06.2019 | Floya - Honefoss BK
23.06.2019 | Gjelleraasen IF - Finnsnes IL
24.06.2019 | Tromsö (A) - BODO/GLIMT 2
20.07.2019 | Honefoss BK - Melbo
20.07.2019 | Skjervoy - Harstad
20.07.2019 | Leknes FK - Gjelleraasen IF
21.07.2019 | Finnsnes IL - Tromsö (A)
21.07.2019 | Lillestrom (A) - Floya
21.07.2019 | Skjetten - Junkeren
22.07.2019 | BODO/GLIMT 2 - ULLENSAKER/KISA 2
26.07.2019 | ULLENSAKER/KISA 2 - Finnsnes IL
27.07.2019 | Leknes FK - Skjervoy
27.07.2019 | Tromsö (A) - Skjetten
27.07.2019 | Junkeren - Melbo
27.07.2019 | Gjelleraasen IF - Honefoss BK
28.07.2019 | Floya - BODO/GLIMT 2
28.07.2019 | Harstad - Lillestrom (A)
31.07.2019 | Finnsnes IL - BODO/GLIMT 2
03.08.2019 | Finnsnes IL - Floya
03.08.2019 | Honefoss BK - Junkeren
03.08.2019 | Skjetten - Leknes FK
04.08.2019 | Melbo - Harstad
04.08.2019 | BODO/GLIMT 2 - Gjelleraasen IF
05.08.2019 | Lillestrom (A) - ULLENSAKER/KISA 2
05.08.2019 | Skjervoy - Tromsö (A)
10.08.2019 | Floya - Melbo
10.08.2019 | Leknes FK - Honefoss BK
11.08.2019 | Junkeren - Skjervoy
11.08.2019 | Finnsnes IL - Skjetten
11.08.2019 | Harstad - BODO/GLIMT 2
12.08.2019 | Tromsö (A) - Lillestrom (A)
12.08.2019 | ULLENSAKER/KISA 2 - Gjelleraasen IF
15.08.2019 | Lillestrom (A) - Junkeren
17.08.2019 | Skjervoy - ULLENSAKER/KISA 2
17.08.2019 | BODO/GLIMT 2 - Leknes FK
18.08.2019 | Melbo - Tromsö (A)
18.08.2019 | Gjelleraasen IF - Harstad
18.08.2019 | Skjetten - Floya
18.08.2019 | Honefoss BK - Finnsnes IL
23.08.2019 | Floya - Skjervoy
24.08.2019 | Junkeren - Harstad
24.08.2019 | Finnsnes IL - Melbo
24.08.2019 | Tromsö (A) - Gjelleraasen IF
24.08.2019 | Skjetten - Honefoss BK
25.08.2019 | Leknes FK - Lillestrom (A)
25.08.2019 | ULLENSAKER/KISA 2 - BODO/GLIMT 2
31.08.2019 | Gjelleraasen IF - Leknes FK
31.08.2019 | Skjervoy - Skjetten
01.09.2019 | Lillestrom (A) - Finnsnes IL
01.09.2019 | Melbo - Junkeren
01.09.2019 | Honefoss BK - Floya
02.09.2019 | Harstad - ULLENSAKER/KISA 2
02.09.2019 | BODO/GLIMT 2 - Tromsö (A)
07.09.2019 | Honefoss BK - Gjelleraasen IF
08.09.2019 | Skjervoy - BODO/GLIMT 2
08.09.2019 | Floya - Lillestrom (A)
08.09.2019 | Skjetten - Melbo
08.09.2019 | Tromsö (A) - Junkeren
08.09.2019 | Finnsnes IL - ULLENSAKER/KISA 2
08.09.2019 | Leknes FK - Harstad
13.09.2019 | BODO/GLIMT 2 - Floya
13.09.2019 | Junkeren - Finnsnes IL
14.09.2019 | ULLENSAKER/KISA 2 - Leknes FK
15.09.2019 | Gjelleraasen IF - Skjervoy
15.09.2019 | Melbo - Honefoss BK
16.09.2019 | Harstad - Tromsö (A)
16.09.2019 | Lillestrom (A) - Skjetten
21.09.2019 | Skjervoy - Leknes FK
22.09.2019 | Finnsnes IL - Gjelleraasen IF
22.09.2019 | Floya - Junkeren
22.09.2019 | Honefoss BK - Harstad
22.09.2019 | Melbo - Lillestrom (A)
22.09.2019 | Skjetten - BODO/GLIMT 2
23.09.2019 | Tromsö (A) - ULLENSAKER/KISA 2
27.09.2019 | BODO/GLIMT 2 - Finnsnes IL
27.09.2019 | ULLENSAKER/KISA 2 - Floya
28.09.2019 | Leknes FK - Tromsö (A)
28.09.2019 | Junkeren - Skjetten
28.09.2019 | Harstad - Skjervoy
29.09.2019 | Gjelleraasen IF - Melbo
30.09.2019 | Lillestrom (A) - Honefoss BK
04.10.2019 | Melbo - BODO/GLIMT 2
05.10.2019 | Finnsnes IL - Leknes FK
06.10.2019 | Honefoss BK - Skjervoy
06.10.2019 | Lillestrom (A) - Harstad
07.10.2019 | Junkeren - ULLENSAKER/KISA 2
07.10.2019 | Skjetten - Tromsö (A)
12.10.2019 | Skjervoy - Lillestrom (A)
13.10.2019 | Leknes FK - Floya
13.10.2019 | ULLENSAKER/KISA 2 - Melbo
13.10.2019 | BODO/GLIMT 2 - Honefoss BK
13.10.2019 | Gjelleraasen IF - Junkeren
13.10.2019 | Harstad - Skjetten
13.10.2019 | Tromsö (A) - Finnsnes IL
19.10.2019 | Honefoss BK - Tromsö (A)
19.10.2019 | Finnsnes IL - Skjervoy
19.10.2019 | Floya - Harstad
19.10.2019 | Lillestrom (A) - Gjelleraasen IF
19.10.2019 | Skjetten - ULLENSAKER/KISA 2
19.10.2019 | Melbo - Leknes FK
19.10.2019 | Junkeren - BODO/GLIMT 2
26.10.2019 | Harstad - Finnsnes IL
26.10.2019 | Skjervoy - Melbo
26.10.2019 | Tromsö (A) - Floya
26.10.2019 | BODO/GLIMT 2 - Lillestrom (A)
26.10.2019 | Leknes FK - Junkeren
26.10.2019 | ULLENSAKER/KISA 2 - Honefoss BK
26.10.2019 | Gjelleraasen IF - Skjetten
Göster
Canlı Skor
Norveç
3. Küme Grup 6
3rd Division, Group 6, 2019 Sezonu
Floya - Gjelleraasen IF maçı
3rd Division, Group 6, 2019
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
3. Küme Grup 6 | 23
Floya
Stein Berg-Johansen
06/10/19 - 15:45
1 : 3
1 : 3 2. Devre
Gjelleraasen IF
Orjan Heiberg
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır