Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR

Süper Lig’de oluşan son puan durumu tablosunu bu sayfa üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz. Süper Lig puan durumu sıralamasını iç saha maçları ve deplasman saha maçları olarak ayrı ayrı da görüntüleyebilirsiniz. 1. CFL 19/20 sezonunun haftalık maç fikstürü ve puan durumu yeniasir.com.tr'nin canlı skor sayfasında!

Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 20 14 3 3 42 19 23 45
B
17:00 | 18/02/20 | R 20
FK Mladost Ljeskopolje 1
Buducnost Podgorica 1
Maç Detayı
G
15:00 | 15/12/19 | R 15
OFK Grbalj 0
Buducnost Podgorica 4
Maç Detayı
G
19:00 | 11/12/19 | R 19
Buducnost Podgorica 2
Rudar Pljevlja 0
Maç Detayı
G
21:00 | 05/12/19 | R 18
Buducnost Podgorica 1
FK Iskra Danilovgrad 0
Maç Detayı
G
17:00 | 01/12/19 | R 17
FK Sutjeska 0
Buducnost Podgorica 2
Maç Detayı
G
21:00 | 23/11/19 | R 16
Buducnost Podgorica 2
OFK Titograd 1
Maç Detayı
2 20 11 6 3 42 17 25 39
G
19:30 | 18/02/20 | R 20
Zeta 1
FK Sutjeska 3
Maç Detayı
B
17:00 | 11/12/19 | R 19
OFK Titograd 1
FK Sutjeska 1
Maç Detayı
B
15:00 | 05/12/19 | R 18
OFK Grbalj 1
FK Sutjeska 1
Maç Detayı
M
17:00 | 01/12/19 | R 17
FK Sutjeska 0
Buducnost Podgorica 2
Maç Detayı
G
15:00 | 23/11/19 | R 16
Petrovac 0
FK Sutjeska 4
Maç Detayı
G
15:00 | 10/11/19 | R 15
FK Sutjeska 2
FK Kom 0
Maç Detayı
3 20 10 5 5 27 20 7 35
G
19:00 | 17/02/20 | R 20
FK Iskra Danilovgrad 3
OFK Titograd 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/12/19 | R 19
OFK Grbalj 3
FK Iskra Danilovgrad 1
Maç Detayı
M
21:00 | 05/12/19 | R 18
Buducnost Podgorica 1
FK Iskra Danilovgrad 0
Maç Detayı
M
15:00 | 01/12/19 | R 17
FK Iskra Danilovgrad 1
Petrovac 2
Maç Detayı
B
15:00 | 23/11/19 | R 16
FK Kom 1
FK Iskra Danilovgrad 1
Maç Detayı
G
15:00 | 09/11/19 | R 15
FK Iskra Danilovgrad 2
FK Mladost Ljeskopolje 1
Maç Detayı
4 20 7 7 6 17 17 0 28
M
19:30 | 18/02/20 | R 20
Zeta 1
FK Sutjeska 3
Maç Detayı
M
15:00 | 11/12/19 | R 19
FK Kom 1
Zeta 0
Maç Detayı
G
15:00 | 05/12/19 | R 18
Zeta 1
OFK Titograd 0
Maç Detayı
M
18:00 | 01/12/19 | R 17
FK Mladost Ljeskopolje 2
Zeta 0
Maç Detayı
G
15:00 | 23/11/19 | R 16
Zeta 2
OFK Grbalj 0
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 15
Rudar Pljevlja 1
Zeta 1
Maç Detayı
5 20 6 9 5 25 21 4 27
B
17:00 | 18/02/20 | R 20
FK Mladost Ljeskopolje 1
Buducnost Podgorica 1
Maç Detayı
B
15:00 | 11/12/19 | R 19
Petrovac 1
FK Mladost Ljeskopolje 1
Maç Detayı
B
15:00 | 05/12/19 | R 18
FK Kom 1
FK Mladost Ljeskopolje 1
Maç Detayı
G
18:00 | 01/12/19 | R 17
FK Mladost Ljeskopolje 2
Zeta 0
Maç Detayı
G
17:00 | 23/11/19 | R 16
FK Mladost Ljeskopolje 3
Rudar Pljevlja 0
Maç Detayı
M
15:00 | 09/11/19 | R 15
FK Iskra Danilovgrad 2
FK Mladost Ljeskopolje 1
Maç Detayı
6 20 7 3 10 26 39 -13 24
G
16:00 | 18/02/20 | R 20
Rudar Pljevlja 3
OFK Grbalj 1
Maç Detayı
M
19:00 | 11/12/19 | R 19
Buducnost Podgorica 2
Rudar Pljevlja 0
Maç Detayı
G
15:00 | 05/12/19 | R 18
Petrovac 1
Rudar Pljevlja 4
Maç Detayı
G
15:00 | 01/12/19 | R 17
Rudar Pljevlja 3
FK Kom 2
Maç Detayı
M
17:00 | 23/11/19 | R 16
FK Mladost Ljeskopolje 3
Rudar Pljevlja 0
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 15
Rudar Pljevlja 1
Zeta 1
Maç Detayı
7 20 6 4 10 19 22 -3 22
M
19:00 | 17/02/20 | R 20
FK Iskra Danilovgrad 3
OFK Titograd 0
Maç Detayı
B
17:00 | 11/12/19 | R 19
OFK Titograd 1
FK Sutjeska 1
Maç Detayı
M
15:00 | 05/12/19 | R 18
Zeta 1
OFK Titograd 0
Maç Detayı
G
17:00 | 01/12/19 | R 17
OFK Titograd 1
OFK Grbalj 0
Maç Detayı
M
21:00 | 23/11/19 | R 16
Buducnost Podgorica 2
OFK Titograd 1
Maç Detayı
M
17:00 | 09/11/19 | R 15
OFK Titograd 1
Petrovac 2
Maç Detayı
8 20 6 3 11 17 38 -21 21
G
14:30 | 18/02/20 | R 20
FK Kom 0
Petrovac 1
Maç Detayı
B
15:00 | 11/12/19 | R 19
Petrovac 1
FK Mladost Ljeskopolje 1
Maç Detayı
M
15:00 | 05/12/19 | R 18
Petrovac 1
Rudar Pljevlja 4
Maç Detayı
G
15:00 | 01/12/19 | R 17
FK Iskra Danilovgrad 1
Petrovac 2
Maç Detayı
M
15:00 | 23/11/19 | R 16
Petrovac 0
FK Sutjeska 4
Maç Detayı
G
17:00 | 09/11/19 | R 15
OFK Titograd 1
Petrovac 2
Maç Detayı
9 20 4 7 9 26 30 -4 19
M
14:30 | 18/02/20 | R 20
FK Kom 0
Petrovac 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/12/19 | R 19
FK Kom 1
Zeta 0
Maç Detayı
B
15:00 | 05/12/19 | R 18
FK Kom 1
FK Mladost Ljeskopolje 1
Maç Detayı
M
15:00 | 01/12/19 | R 17
Rudar Pljevlja 3
FK Kom 2
Maç Detayı
B
15:00 | 23/11/19 | R 16
FK Kom 1
FK Iskra Danilovgrad 1
Maç Detayı
M
15:00 | 10/11/19 | R 15
FK Sutjeska 2
FK Kom 0
Maç Detayı
10 20 2 7 11 19 37 -18 13
M
16:00 | 18/02/20 | R 20
Rudar Pljevlja 3
OFK Grbalj 1
Maç Detayı
M
15:00 | 15/12/19 | R 15
OFK Grbalj 0
Buducnost Podgorica 4
Maç Detayı
G
15:00 | 11/12/19 | R 19
OFK Grbalj 3
FK Iskra Danilovgrad 1
Maç Detayı
B
15:00 | 05/12/19 | R 18
OFK Grbalj 1
FK Sutjeska 1
Maç Detayı
M
17:00 | 01/12/19 | R 17
OFK Titograd 1
OFK Grbalj 0
Maç Detayı
M
15:00 | 23/11/19 | R 16
Zeta 2
OFK Grbalj 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 10 8 1 1 19 9 10 25
G
19:00 | 11/12/19 | R 19
Buducnost Podgorica 2
Rudar Pljevlja 0
Maç Detayı
G
21:00 | 05/12/19 | R 18
Buducnost Podgorica 1
FK Iskra Danilovgrad 0
Maç Detayı
G
21:00 | 23/11/19 | R 16
Buducnost Podgorica 2
OFK Titograd 1
Maç Detayı
2 10 6 2 2 16 8 8 20
G
19:00 | 17/02/20 | R 20
FK Iskra Danilovgrad 3
OFK Titograd 0
Maç Detayı
M
15:00 | 01/12/19 | R 17
FK Iskra Danilovgrad 1
Petrovac 2
Maç Detayı
G
15:00 | 09/11/19 | R 15
FK Iskra Danilovgrad 2
FK Mladost Ljeskopolje 1
Maç Detayı
3 9 6 1 2 21 8 13 19
M
17:00 | 01/12/19 | R 17
FK Sutjeska 0
Buducnost Podgorica 2
Maç Detayı
G
15:00 | 10/11/19 | R 15
FK Sutjeska 2
FK Kom 0
Maç Detayı
4 10 5 3 2 10 7 3 18
M
19:30 | 18/02/20 | R 20
Zeta 1
FK Sutjeska 3
Maç Detayı
G
15:00 | 05/12/19 | R 18
Zeta 1
OFK Titograd 0
Maç Detayı
G
15:00 | 23/11/19 | R 16
Zeta 2
OFK Grbalj 0
Maç Detayı
5 10 4 5 1 15 9 6 17
B
17:00 | 18/02/20 | R 20
FK Mladost Ljeskopolje 1
Buducnost Podgorica 1
Maç Detayı
G
18:00 | 01/12/19 | R 17
FK Mladost Ljeskopolje 2
Zeta 0
Maç Detayı
G
17:00 | 23/11/19 | R 16
FK Mladost Ljeskopolje 3
Rudar Pljevlja 0
Maç Detayı
6 10 5 2 3 18 17 1 17
G
16:00 | 18/02/20 | R 20
Rudar Pljevlja 3
OFK Grbalj 1
Maç Detayı
G
15:00 | 01/12/19 | R 17
Rudar Pljevlja 3
FK Kom 2
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 15
Rudar Pljevlja 1
Zeta 1
Maç Detayı
7 11 3 5 3 16 12 4 14
M
14:30 | 18/02/20 | R 20
FK Kom 0
Petrovac 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/12/19 | R 19
FK Kom 1
Zeta 0
Maç Detayı
B
15:00 | 05/12/19 | R 18
FK Kom 1
FK Mladost Ljeskopolje 1
Maç Detayı
B
15:00 | 23/11/19 | R 16
FK Kom 1
FK Iskra Danilovgrad 1
Maç Detayı
8 10 3 1 6 9 11 -2 10
B
17:00 | 11/12/19 | R 19
OFK Titograd 1
FK Sutjeska 1
Maç Detayı
G
17:00 | 01/12/19 | R 17
OFK Titograd 1
OFK Grbalj 0
Maç Detayı
M
17:00 | 09/11/19 | R 15
OFK Titograd 1
Petrovac 2
Maç Detayı
9 10 1 5 4 11 17 -6 8
M
15:00 | 15/12/19 | R 15
OFK Grbalj 0
Buducnost Podgorica 4
Maç Detayı
G
15:00 | 11/12/19 | R 19
OFK Grbalj 3
FK Iskra Danilovgrad 1
Maç Detayı
B
15:00 | 05/12/19 | R 18
OFK Grbalj 1
FK Sutjeska 1
Maç Detayı
10 10 2 2 6 7 20 -13 8
B
15:00 | 11/12/19 | R 19
Petrovac 1
FK Mladost Ljeskopolje 1
Maç Detayı
M
15:00 | 05/12/19 | R 18
Petrovac 1
Rudar Pljevlja 4
Maç Detayı
M
15:00 | 23/11/19 | R 16
Petrovac 0
FK Sutjeska 4
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 10 6 2 2 23 10 13 20
B
17:00 | 18/02/20 | R 20
FK Mladost Ljeskopolje 1
Buducnost Podgorica 1
Maç Detayı
G
15:00 | 15/12/19 | R 15
OFK Grbalj 0
Buducnost Podgorica 4
Maç Detayı
G
17:00 | 01/12/19 | R 17
FK Sutjeska 0
Buducnost Podgorica 2
Maç Detayı
2 11 5 5 1 21 9 12 20
G
19:30 | 18/02/20 | R 20
Zeta 1
FK Sutjeska 3
Maç Detayı
B
17:00 | 11/12/19 | R 19
OFK Titograd 1
FK Sutjeska 1
Maç Detayı
B
15:00 | 05/12/19 | R 18
OFK Grbalj 1
FK Sutjeska 1
Maç Detayı
G
15:00 | 23/11/19 | R 16
Petrovac 0
FK Sutjeska 4
Maç Detayı
3 10 4 3 3 11 12 -1 15
M
15:00 | 11/12/19 | R 19
OFK Grbalj 3
FK Iskra Danilovgrad 1
Maç Detayı
M
21:00 | 05/12/19 | R 18
Buducnost Podgorica 1
FK Iskra Danilovgrad 0
Maç Detayı
B
15:00 | 23/11/19 | R 16
FK Kom 1
FK Iskra Danilovgrad 1
Maç Detayı
4 10 4 1 5 10 18 -8 13
G
14:30 | 18/02/20 | R 20
FK Kom 0
Petrovac 1
Maç Detayı
G
15:00 | 01/12/19 | R 17
FK Iskra Danilovgrad 1
Petrovac 2
Maç Detayı
G
17:00 | 09/11/19 | R 15
OFK Titograd 1
Petrovac 2
Maç Detayı
5 10 3 3 4 10 11 -1 12
M
19:00 | 17/02/20 | R 20
FK Iskra Danilovgrad 3
OFK Titograd 0
Maç Detayı
M
15:00 | 05/12/19 | R 18
Zeta 1
OFK Titograd 0
Maç Detayı
M
21:00 | 23/11/19 | R 16
Buducnost Podgorica 2
OFK Titograd 1
Maç Detayı
6 10 2 4 4 10 12 -2 10
B
15:00 | 11/12/19 | R 19
Petrovac 1
FK Mladost Ljeskopolje 1
Maç Detayı
B
15:00 | 05/12/19 | R 18
FK Kom 1
FK Mladost Ljeskopolje 1
Maç Detayı
M
15:00 | 09/11/19 | R 15
FK Iskra Danilovgrad 2
FK Mladost Ljeskopolje 1
Maç Detayı
7 10 2 4 4 7 10 -3 10
M
15:00 | 11/12/19 | R 19
FK Kom 1
Zeta 0
Maç Detayı
M
18:00 | 01/12/19 | R 17
FK Mladost Ljeskopolje 2
Zeta 0
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 15
Rudar Pljevlja 1
Zeta 1
Maç Detayı
8 10 2 1 7 8 22 -14 7
M
19:00 | 11/12/19 | R 19
Buducnost Podgorica 2
Rudar Pljevlja 0
Maç Detayı
G
15:00 | 05/12/19 | R 18
Petrovac 1
Rudar Pljevlja 4
Maç Detayı
M
17:00 | 23/11/19 | R 16
FK Mladost Ljeskopolje 3
Rudar Pljevlja 0
Maç Detayı
9 9 1 2 6 10 18 -8 5
M
15:00 | 01/12/19 | R 17
Rudar Pljevlja 3
FK Kom 2
Maç Detayı
M
15:00 | 10/11/19 | R 15
FK Sutjeska 2
FK Kom 0
Maç Detayı
10 10 1 2 7 8 20 -12 5
M
16:00 | 18/02/20 | R 20
Rudar Pljevlja 3
OFK Grbalj 1
Maç Detayı
M
17:00 | 01/12/19 | R 17
OFK Titograd 1
OFK Grbalj 0
Maç Detayı
M
15:00 | 23/11/19 | R 16
Zeta 2
OFK Grbalj 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 20 14 3 3 42 19 23 45 10 8 1 1 19 9 10 25 10 6 2 2 23 10 13 20
2 20 11 6 3 42 17 25 39 9 6 1 2 21 8 13 19 11 5 5 1 21 9 12 20
3 20 10 5 5 27 20 7 35 10 6 2 2 16 8 8 20 10 4 3 3 11 12 -1 15
4 20 7 7 6 17 17 0 28 10 5 3 2 10 7 3 18 10 2 4 4 7 10 -3 10
5 20 6 9 5 25 21 4 27 10 4 5 1 15 9 6 17 10 2 4 4 10 12 -2 10
6 20 7 3 10 26 39 -13 24 10 5 2 3 18 17 1 17 10 2 1 7 8 22 -14 7
7 20 6 4 10 19 22 -3 22 10 3 1 6 9 11 -2 10 10 3 3 4 10 11 -1 12
8 20 6 3 11 17 38 -21 21 10 2 2 6 7 20 -13 8 10 4 1 5 10 18 -8 13
9 20 4 7 9 26 30 -4 19 11 3 5 3 16 12 4 14 9 1 2 6 10 18 -8 5
10 20 2 7 11 19 37 -18 13 10 1 5 4 11 17 -6 8 10 1 2 7 8 20 -12 5